2726

خانما من ۱۱هفته باردارم خیییلی حالم بده و سستم و بی حال تا دو لقمه غذا میخورم معدم پر میشه و دوس دلرم بالا بیارم تهوع بهم‌دست میده ولی بالا نمیاارم در حو عق زدن  شبا خیییلی سردم میشه لرز میگیرم  مزه دهنم بده کسی بوده عین من باشه راهکاری سراغ دارید

منم الان تو هفته ۱۱ هستم، دقیقا مثل شما، حالت تهوع، وای مزه دهنم دیوونم میکنه،،، برا تهوع نوشابه بخور همراه غذا خیلی اثر داره من قبل بارداری نمیخوردم الان ناچاری میخورم البته اگه قندت نرمال هس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم ...من ماه دوم اقدامم ۶ روز مونده ب پریودم ب حدی زیر دلم و سینه هام درد می‌کنه که انگار دارم می ...

ان شاالله بارداری گلم،،، من دوتا بارداریم هردو ماهی که میبایس پری بشم کل علائم پری رو‌داشتم درحالی باردار بودم، ان شاالله هرچی صلاحته گلم

ان شاالله بارداری گلم،،، من دوتا بارداریم هردو ماهی که میبایس پری بشم کل علائم پری رو‌داشتم درحالی ب ...

من الان ۶ روز مونده ب موعدم...شما ماهایی که حامله م نبودیم قبل پری علائم داشتین؟

من الان ۶ روز مونده ب موعدم...شما ماهایی که حامله م نبودیم قبل پری علائم داشتین؟

اره من هردفعه قبل پری سینه هام سفت میشه و ترشح و اینا، یعنی وقتی هم که باردار بودم حتی سر دومی که ناخواسته باردار شدم همش ترشح داشتم فکرمیکردم پری شدم میرفتم دستشویی میدیدم خبری نیست، من چون پری هام ۲۸روزه ان دیدم پریود نشدم چجلو ننداختم مشکوک شدم که نکنه باردارم، روز موعد ماه قبلم قراربود واکسن کرونا بزنم گفتم حالا قبلش یه بیبی بذارم که مطمئن باشم برا واکسن ک درکمال ناباوری مثبت شد

من ماه پیشم این علائمو داشتم اما پریود شدم الان انقد درد می‌کنه که حس میکنم دارم پریود میشم زیر دلم ...

ان شاالله بارداری عزیزم🙏🙏🙏، ولی اگهههههه هم نبودی نگران نشی، ممکنه چندماه اقدام نیاز باشه تا باردارشی زود خودتو نباز، پریودی هات منظمه؟ همسرتون فتق نداره؟

[QUOTE=213235177]منم الان تو هفته ۱۱ هستم، دقیقا مثل شما، حالت تهوع، وای مزه ...نوشابه گازدار واسه معدم بده من دومی بچمه ناخواسته شده یه دختر دارم والا خودم فرقی برام ندلره شوهرم دوس داره پسر باشه

2706