2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مدام میسازن برات 

باید یه مدت صبر کنی 

حرز امام جواد - ضریح امام معصوم ( امام رضا علیه السلام ) یاسین و آیه الکرسی و فلق و ناس هر روز و شب مخصوصا قبل خواب 

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
بچه ها اگر گپ واتساپ مخصوص بانوان کسی خواست بهم درخواست دوستی بدع براش بفرستم

در مورد چیه؟ 

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
2738
مدام میسازن برات  باید یه مدت صبر کنی  حرز امام جواد - ضریح امام معصوم ( امام رضا علیه ا ...

عزیزم منم اینطورم یعنی خیلی سنگینم یهو حالم شدید بدمیشه ومدتیه داغونم شوهرمم اینطور یروز خوبه یروز نه اعتقادی نداشتم ولی دیگ مجبورشدم پیش ی ادم معتبر رفتم سرکتاب باز کردم گفتن جادو دارین هم خودت وشوهرت

الان من حرز امام جواد وچطوری بنویسم میخوام هم خودم هم شوهرم داشته باشیم

خسته شدم از این وضع تازه دانشگاه قبول شده بودم که با طلسم دانشگاه تایید نشد همه چی بهم ریخت لعنت به ...

خخخخ 

منظورت از طلسم اینه؟ 

عزیزم اینا طلسم نیست طلسم بشی آرزوی دور از جون مرگ میکنی هر وقت آرزو کردی و دعا کردی واسش بدون طلسمی 

روال طبیعی زندگی و اتفاقات و دلایل زندگی رو ربط نده 

2706