2703
2553
عنوان

نامزدم‌پنج سال خودشو کشت تا بهم برسه ولی حالا براش مهم نیستم

| مشاهده متن کامل بحث + 716 بازدید | 41 پست
یکم؟کسی که یک‌ساعت تزم بی خبر نمیموند.قربون صدقه تز دهنش نمیوفتاد.حالا اگه دو‌روزم بهش زنگ نزنم هیو‌ ...

چی بگم یعنی فقط میخواسته بهت برسه باید با خودش حرف بزنی

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
چی بگم یعنی فقط میخواسته بهت برسه باید با خودش حرف بزنی

به خودش حرف میزنم میگه فشار رومه و قبلا فکر و حیاای نداشتم.ولی اخه قبلا حتی از تو نوع نگاه کردنش هم عشق رو حس میکردم.الان به زور نهایت بگه دوست دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نامزد اولی منم اینطور بود ما هم چند سال باهم دوست بودیم دوسال تمام اومد خواستگاری تا جواب گرفت وقتی نامزد کردیم بعد ی مدت گفت چرا هر روز زنگ میزنی هفته ای بار زنگ بزنیم بعدش هم گفت به درد هم نمیخوریم تمومش کردم بعد فهمیدم تو کل دوران نامزدی داشته بهم خیانت میکرده با همون دختره هم ازدواج کرد .بعد عقدش خودشو زنش درگیر بودن زنش میگفت تو هنوز دختر عمتو دوست داری🤦‍♀️میگم اگه دوسم داشت که کات نمیکرد😏

تو اصلا خوب.توعالی  .تو بی نقص.پس لطف کن بیخیال من شو  👋 
به خودش حرف میزنم میگه فشار رومه و قبلا فکر و حیاای نداشتم.ولی اخه قبلا حتی از تو نوع نگاه کردنش هم ...

ولی اینم راست میگه ها معمولا بعد نامزدی میرن درگیر کارمیشن که بفکر آینده باشن

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2456
نامزد اولی منم اینطور بود ما هم چند سال باهم دوست بودیم دوسال تمام اومد خواستگاری تا جواب گرفت وقتی ...

اینم داره خیانت میکنه یعنی؟منم بهش شک دارم.چیکار کردی که کنار اومدی.اخه همه مخالف بودن ما هی مقاومت کردیم تا به هم رسیدم دقیقا مثل تو اولین بار سال ۹۸خاستگاری اومد امسال نامزد کردیم.حالااگه جدا بشم با چه رویی سرمو جلو بقیه بالا بگیرم؟؟

اینم داره خیانت میکنه یعنی؟منم بهش شک دارم.چیکار کردی که کنار اومدی.اخه همه مخالف بودن ما هی مقاومت ...

منم همین فکر را رو میکردم ولی وقتی به بابام گفتم پیشونیمو بوسید گفت خداروشکر که از تصمیمت برگشتی منتظر بودم که زود پشیمون بشی فردا صبح وسایل نامزدیشونو پس فرستاد.پدرم خیلی مخالف بود همش فکر میکردم اگه بهش بگم سرزنشم میکنه ولی اینطور نبود خیلی حمایتم کرد

تو اصلا خوب.توعالی  .تو بی نقص.پس لطف کن بیخیال من شو  👋 

مثل منی 

ما هم دو سال طول کشید تا به هم برسیم الانم که بعد یکسال عقد کردیم انگار دور ازم شده بی محلی میکنه 

منم دیگه آویزونش نشدم مثل خودش رفتار دارم میکنم

سومین کاربریمه از سال ۹8 عضوم😊☺️
2714

هدفش بدست آوردنت بوده. الان دیگه خیالش راحت شده. ممکن هم هست خسته شده باشه از این همه تلاش. سعی کن باهاش خوب و مهربون باشی ولی اصلا وابسته نباش. انشاالله کم کم برخوردش نرمال بشه. توقع زیاد ازش نداشته باش.

گزینه 1 عادی شدی و اصلا برا هم تازگی ندارین 5 سال کلیه، ما تو 5 سال اول زندگیمون یه بچه 4 ساله داشتیم 

گزینه 2 سرش شلوغه و به فکر جشن و ایناست

گزینه3 خوب نشناختیش و ممکنه مدلش این باشه که دنبال دخترا باشه شاید احتمالی میگما

گلم ایشالله درست میشه خودتو زیاد درگیر نکن

مردا چون بیشتر وقتشون بیرونن واسه کار یا هرچی خیلی کمتر ب عشقشون فکر میکنن 

ولی زنا بیکارن گوشی بدست کی عشقشون پیام میده

یساعت اندازه یروز میگزره

ولی مردا باور کن یروز کاملم شده یادشون نمیوفته

کاش جابجا میشدیم مردا بهمون التماس میکردن منتظر تماس ماها مام محلشون نمیدادیم

بر جمال محمد و آل محمد و روح پاک حضرت فاطمه صلوات
2706