2737
2734
عنوان

رفتار خاله

355 بازدید | 30 پست

دوستان من ۲۳ سالمه و مجردم بعد خالم چند وقت پیش اومده بود خونمون ، بعد کلا همینطور حرف ازدواج و این چیزا شد ، بعد خالم برگشت یهو به من گفت: (تو هم ناراحت نباش بالاخره شوهر میاد.)

در صورتیکه قبلش من اصلا هیچ حرفی نزدم و فقط داشتم بحثای خالم و مامان و خواهرم رو گوش میدادم.

اونوقت من برگشتم در جواب بهش گفتم: (خب حالا همه که نمیتونن ازدواج کنن ، ممکنه اصلا شرایط ازدواج برای بعضیا خب جور نشه اصلا.)

بعد خالم برگشت گفت:( همه باید ازدواج کنن و تو هم باید ازدواج کنی).

بعد حالا اینا همه گذشت ، دوباره دیشب زنگ زده بود خونمون و یکمم با من هم یکم صحبت کرد ، بعد موقع خدافظی دوباره برگشته میگه:(اصلا ناراحت ، بالاخره یه اقایی میاد با تو ازدواج میکنه.)

در صورتیکه من اصلا یادم نمیاد بگم من از اینکه مجردم ناراحتم ،مخصوصا اینکه جلوی این خالم به هیچ عنوان همچین چیزی نگفتم.

دوستان شما بودین اعصابتون خورد نمیشد؟

بابا اخه باید چکار کنیم دیگران دست از سرمون بردارن؟

شاید مامانت گفته تو ناراحتی

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا اینطوری میکنه

لجع بات؟

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.
2731

چقدر بعد بعد شد

چرا وقتی یکی تاپیک عکس میزنه میگه پست بعدی میزارم ولی پست بعد بازم پست میزاره صبر کنید داره میاد🤔یعنی چجوریه هم عکس داره میاد هم استارتر میتونه پست بزاره😯چرا تو تاپیکها میگید بچه ها پست نزارید پربازدید نشه😑پربازدید به معنی جلو رفتن صفحات نیست بخدا به تعداد بازدید😣اینجا کسی جرات نداره بگه دوست داره بچه اش پسر باشه باید حتما عشق دختر باشی وگرنه میجوَنِت😒چرا کاربرا یه عکس خیلی معمولی از خودشون میزارن همه میگن ماشالله برا خودت اسپند دود کن کلی قربون صدقه ش میرن درحالی که دیده شده عکس از آیشواریا گذاشتن میگن ایشش این چیه من ازاین خوشکلترم😯هیچوقت اینایی و که اسکرین شات از پیامهای شوهرشون میزارن که کلی قربون صدقه هم رفتن و درک نمیکنم یعنی واقعا چیزی به اسم حریم شخصی و خصوصی براشون تعریف نشده🤔وای اونایی که تاپیک میزنن فلان کاربر اقا بهم درخواست دوستی داده😷خب قبول نکن و تمام تاپیک زدنت چیه 😣😏اینجا هیچی تو سلیقه کاربرها نیست  
2738

افرادی که میخوان حال دیگرانو خراب کنن مطمئن باش یکی حالشونو گرفته یا زندگیشون داغونه واسه اینکه یکم حالشون بهتر باشه با تیکه انداختن میخوان جبرانش کنن 

تو هم ایندفعه بگو خاله امیدوارم حال روحیتون زود مساعد بشه که ذهنتون درگیر مسائل الکی نباشه

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌

بگو خاله جون هر کسی عقاید و افکاری دارد 

ممنون میشم به عقاید و افکار هم احترام بگذاریم 

بی سر و صدا از پیشم رفت اما باور دارم حتما برمیگرده حتی اگه ۲۰ سال  یا ۴۰  سال یا .. طول بکشه منتظرش میمانم (🤟 تا ابد)
2706