2726
عنوان

تجربه سرطان سینه

696 بازدید | 44 پست

این روزا حال خیلی خوبی ندارم در کمال ناباوری و دعا و التماس به خدا متوجه شدم سرطان دارم. منی که فوبیا سرطان داشتم حالا دارم شیمی درمانی میشم.😔یعنی میشه این روزا بگذره من دوباره به زندگی برگردم

ایشالل ک خوب میشی نترس

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایشالا زودی خوب میشی 

از کجا فهمیدی سرطان داری

آقایووون داداشا،گوفته باشم/.اینجه باس ماس...😌یعنی کلش باس ماس.این تاپیک و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس😁😍😌😝یعنی سایت کلوهومش ماس ماس./! (آبجیااااا فدا مدا💛💋) امضامو کاپی نکن مال خودمه دوسش دالم و اینکه محض شوخی و خندس نه توهین😐😂باتچکر💋
2728

مادر منم ۴ سال پیش درگیرش بود 

الان حتی روحیش از دوران قبل بیماریشم بهتره

غصه نخور روزای خوب جاشو پر میکنه❤️

انشالله خعلی زود دوباره سلامتیتونو ب دست بیارید 

چالش حرف ناشناس🐍نیوش یک☝🏻نیوش دو✌🏻نیوش سه👌🏻نیوش دنده ب دنده🚗نیوش عسل و قنده🍭🍯نیوش چرا نمیخنده؟:/😼نیوش آه🤧 نیوش ماه🌙🌝نیوش مثل قناری🐥🤪نیوش ماشین فراری🚘نیوش آه😚نیوش ماه🌛💋نیوش چرا سر جنگه؟⚔️😤نیوش بشقاب پرنده🍽🦚🕊نیوش آه🐾نیوش ماه🔥😛نیوش ماه و قشنگه🌙😻نیوش مست و ملنگه🍷🥂🍺زراشم چ قشنگه😂😂هه ناسکم ده نوسم خوشم ده ویی مه لی دووباره یه له وانه یه روژیک نه بم که دووباره ی که مه وه💛.#بژی_کورد✌🏼🇹🇯

خدا بزرگه عزیزم برات آیت الکرسی میخونم زودتر خوب بشی 

وقتی لایک کردم ینی برات صلوات فرستادم کاربری دست دونفره   میشه برام یه صلوات بفرستی ؟مرسی.خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره خدایا شکرت واسه همه چی    خدا جونم وقتش نیست یه خونه حیاط دار خوب و بزرگ بهم بدی   میدونم ک بهم میدی خیلی حرف شنیدم خسته شدم چرااااا آخه .میدونم ک همه چی درست میشه لطفاً زودتر خسته شدم خدایا خودت میدونی و میبینی لطفاً کمکمون کن   

عزیزمم اصلاااا ناامید نشو اصلا سرطان سینه چیز اسونیه اگر ب جاهای دیگ بدنت نزنه اگ زود بری دنبال درمانش مادرشوهر من چندسال پیش داشت عملش کردن شیمی درمانیش کردن خوب شد دیگ سرطانیه ک ازبین میره اگ زود بری دنبال درمان 

2706