2703
2553
عنوان

بگم خاستگار دارم؟

123 بازدید | 7 پست

این هفته معرفو میبینم،راست راستکی هم خاستگار دارم،اتفاقا از همکارامون(معرف هم همکارمه)،مطمئنم در مورد پسره ی چیزایی میگه،بگم بهش خاستگار دارم؟

داااستانها داره این پسره🤧تو تاپیک قبلیام هست،خلاااصه ک بعد قرنها یکی ب دلم نشسته😭 

چی بگم ک بد نباشه خیلی سختمه بگم

(این همکار اقام معرفیمون کرد منو پسر فامیلشون،پسره۳۷سالشه،من۲۸،ب قول معرف تا الان با هیچ دختری ارتباط ننداشته و سختشه و بلد نیست شروع رابطه اشنایی،ما همو دیدیم و شمارمو از معرف گرفت ولی زنگ نزده،شده دو ماه

)اخرین بار معرف گفت بخوای پیامها و تماسهاشو نشونت میدم ک ازم خواسته بیاد پیشم حتی پیش خانمم ک ازش بپرسه و یاد بگیره و ...خلاااصه ک میخواد اشنا شیم ولی خب مثلا معرف دوهفته کرونا کرفت و باز عقب افناد پسره بره پیشش)

خدایا این بیشتر از اون چیزی بودکه براش دعا کرده بودم، شکرت❣️💖❣️💖❣️💖

نه نگو ،

❤️میشه ازت خواهش کنم،خواهری کنی، برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰به نیت رهایی ازشر همسایه مردم آزار🤮🖤خدا خیرت بده،خسته شدم دیگه🍃🚶(نپرس چراچون باگفتنش حالم بد میشه😘🥰😍) بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾ خدا جونم،من به معجزه تو اعتماد دارما:)                                                  لطفا به امضام توجه کن🍃 خیلی تو زندگی سختی کشیدم در واقع فقط دنبال آرامش بودم اما زندگی بهم سخت گرفت ولی هنوز امیدوارم که موفق بشم🦋🍃❤️                                  به راحتی از کنار امضام رد نشو قشنگم🌼🤗اعصابم خیلی ضعیف شده،تپش قلب گرفتم😔 خوندی لا یک کن😍🥺دوستت دارم.💟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب چ کنم؟

صبوری کن

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرکاهش وزن 😍وزن فعلی۹۸😪وزن هدف۵۸🤩 شروع رژیم ان شاءالله۱/۱۰/۱۴۰۲من باارادم وبخودم افتخارمیکنم😎وزن فعلی ۹۰🥰درآرزوی پزشکی بزرگ شدم ولی الان دانشجوحقوق دانشگاه آزادم وخیلیم خوشحالم پزشکی قبول نشدم😂درگذران زندگیم فهمیدم هیچ چیز اندازه سلامتی مهم نیس وخداروشاکرم بابتش😍لازم به ذکر باخواندن دعاهای بسیار ولطف خداوائمه ازدواج کردم🤭واگه برگردم به عقب هنوز بیشتردعا میکردم😇
2456

اگه این سری هم معرفو دیدی ولی نیومد بگو 

ولی بنظرم خودت رک نگو

مثلا به یه نفر دیگه بگو به معرف بگه فلانی خاستگار داره فعلا مردده برا تصمیم گرفتن

اگه واقعااا بخوادت میاد جلو اگه نه که هیچی دیگه مسخرش نیستی ک

اگه این سری هم معرفو دیدی ولی نیومد بگو  ولی بنظرم خودت رک نگو مثلا به یه نفر دیگه بگو به معر ...

اره واقعا😞

اگه این سری هم معرفو دیدی ولی نیومد بگو  ولی بنظرم خودت رک نگو مثلا به یه نفر دیگه بگو به معر ...

فقط تابلو نیست ک از طرف من گفته؟

2714