2726

من خالم یکبار دیوارهایه خونه رو با تاید و اسکاج شست😐خیلیم نمیزشد

فقط 35 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سنباده بکش خوب میشه 

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 

با رنگ پلاستیکی رنگ کنید نه بو داره نه گرون..زودم خشک میشه

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ

پسرم روستون خونمون باماژیک رنگ کرده بودوستون خیلی کثیف شده بودمن بااسکاچ نرم ووایتکس حسابی سابیدم تاتمیزشد.برامنکه اینطوری جواب داد دیگه نمیدونم براشماجواب بده یانه.یاخدانکرده گچش بدترخراب نشه 

فکن کن خونه خودته چرا دردیوار خونه مردمو خطخطی کردین

خط خطی نیست اما ۱۰ ساله اینجاییم بعد اینهمه وقت طبیعه کثیف بشه یه کم . اگه خونه خودمون بود رنگ میزدیم .اما گفته همونطور گچ تمیز باشه واس این میگم تمیز بشه

2706