2737
2734

لایک

خـــــدایا از تو معجزه میخواهم معجزه ای بزرگ در حد خدا بودنت معجزه ای که اشـــک شوقم را جاری کند     هرجای دنیایی دلم اون جاست  من کعبمو دور تو میسازم    من پشت کردم ب همه دنیا تا رو به تو سجاده بندارم گاهی پرستیدن عبادت نیست با اینکه سر رو مهر میذاری گاهی برای دیدن عشقت باید سر از رو مهر برداری❤🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داداشم بچه بود رفت حیاط دست شویی کرد تو کفش مهمونامون😂😂😂😂خواهرم بدون اینکه به کسی بگه کل کفشارو ...

😂😂😂

سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ                                           من یک زن باموی پریشانم به موی من عادت کن
2728

من همسرم از نوه خواهرش پرسید مامان بابات چرا قهر میکنن گفت تقصیر مامان جونم منظورش مامان دختره بود بعد پرسید چرا گفت چون هی به مامانم میگه مجید یعنی دامادش و ماور مجید گهه خوردن و سکوت سنگینی تو فضا حاکم شد چون داماد خواهرشوهرم نشسته بود 

من پسر داییم دستشویی داشت بعد ما راهرو نشسته بودیم گف عاجی جیش دارم منم رفتم مثلا ب مامانش بگم گفتم زندایی علی گرفته از اونجاش گف از کجاش منم گفتم بیا جیش داره ینی رف رو هوا کل اتاق😁

چهار سال خواننده ی خاموش بودمهر وقت دیدی حق با تواه ریپ نزن مرسییی😅😅 هر کجا دیدی تاپیک جالبه تگم کن😃😃

شهرستان بودیم داشتم از خونه عموم میومدم پایین عشقم پایین بود داداش 7 سالشه داداشم اومده بود بهش گفته بود دراز بکش من با موهات بازی کنم اینم لنگاش رو دیوار بود منم تا اومدم تو دیدم داداشم گفت گیلیلیلی کار آقا دوماد هم تموم شد عروس هم اومد مامانم فقط با تعجب نگاه میکرد رنگ من که شده بودزردچوبه عشقم رو ک نگم بدبخت چنان سرفه میکرد😂

وزن فعلی:۶۸ وزن هدف:۵۶ عضو گروه آبی💙💫
2738
اونم دوست داره؟😂

تا جایی که می‌دونم آره ولی خب سنمون کمه اونبیست من هفده 😑😂

داداشم چنان دارد طوری که همه هم تو خونه بودن ها چشمشون به من و اون بود مامانش سرشو انداخت پایین می‌خندید 😑

وزن فعلی:۶۸ وزن هدف:۵۶ عضو گروه آبی💙💫