2410
2553
عنوان

خانمهای مذهبی تشریف بیارید

| مشاهده متن کامل بحث + 259 بازدید | 29 پست
اسمش با خودشه حق الناس یعنی حق کسیه که بهش ظلم کردی  حق الله رو خدا با هزار بار توبه شکستن و ...

یعنی اگه طرف ببخشه و سعی کنی تا حدی که  میتونی جبران کنی خدا میبخشه؟؟

برای حاجتم ی سوره ی کوثر یا حمد میخونی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اگه حق الناس بدهی و پول اینا هست بایدبه اون فرد پرداختکنید. ولی اگه گناهی مثل غیبت و ایناس رفت ...

مثلا با غیبت وجهه طرف رو همه جا خراب کنی بعد زندگیش رو داغون کنی بعد بگی چرا خودمو خراب کنم بهش بگم میرم نماز میخونم

2720

سلام بازم توبه کن توبه ی واقعی...

توبه واقعی بهت نیروی جبران کردن میده

سعی کن ازته قلبت ازخداکمک بخوای

وبعد تصمیم جدی وقطعی بگیری سمت اون گناه نری

وبعدجبرانش کن

اگ میتونی ازطرف حلالیت بگیر اگ نه هرروز به نیتش یه کارخیرکن مثلا صلوات بفرست یااستغفارکن و...

صدباراگر توبه شکستی بازآااا

❤شهدازنده ان...علامت زنده،اثرگذاری توعالمه..‌پس این زنده صداتومیشنوه ومیتونه واسطه شه وازخداحاجتت روبخواد...باشهدا رفیق شو...اونارفیقای خوبین!راستی یه شهیدمیشناسم به نام💚سیدمجتبی علمدار💚این شهیدمستجاب الدعوه هستن امکان نداره صداشون کنی وبی جواب بمونی..هروقت دلت گرفت یه زیارت عاشورا بخون واول واخرش۳باربگویازهرا...وازسید حاجاتت روبخواه.تااینجاهم ک اومدی یادت نره یه صلوات برای امام زمانت بفرستی🥰التماس دعا💕بااحترام درخواست دوستی رونمی پذیرم لطفا درخواست ندید تا مجبورنشم باکمال احترام ردتون کنم🙏🌹

حق الناس را یا باید حضورا از صاحب حق حلالیت بطلبید و یا اگه مفسده داره و ممکنه مشکل ایجاد کنه باید از طرف صاحب حق کار خیر انجام بدهید و ثوابش را به صاحب حق هدیه کنید . میتونید برخی عبادات مستحبی  مثل نماز شب و یا خوندن قرآن و صدقه و... را هم به نیابت از صاحب حق انجام بدهید .

یعنی اگه طرف ببخشه و سعی کنی تا حدی که  میتونی جبران کنی خدا میبخشه؟؟  

اگر اون شخص از ته دلش شما رو حلال کنه شما هم سعی بر جبران کنی و راضی باشه ازت اونوقت پیش خدا توبه کنی که دیگه این کار رو با کسی نکنی و طلب بخشش از خدا کنی 

خدا مهربان و بخشنده است و همیشه حق خودش رو می بخشه حتی اگر توبه هزارم باشه

خدا مهربون تر از اون که تو ذهن ما آدماست

2714
مثلا با غیبت وجهه طرف رو همه جا خراب کنی بعد زندگیش رو داغون کنی بعد بگی چرا خودمو خراب کنم بهش بگم ...

منظور من غیبتی هس که شامل حرفای عادی در مورد یک فرد باشه. این که شما میگی غیبت نیس. بردن آبروی یک مسلمانه و فرد هم خودش متوجه شده که مثلا فرد a  باعث رفتن آبرو شده. منظورمن غیبت هستش که فقط بین چند نفر ایجاد شده و اون فرد خبر نداره که غیبتش رو کردن

از این کاربری دو نفر استفاده می کنند.من و خواهرم. سپیده و هدیه
منظور من غیبتی هس که شامل حرفای عادی در مورد یک فرد باشه. این که شما میگی غیبت نیس. بردن آبروی یک مس ...

شما بهتره یه خورده مطالعه رو بیشتر کنی راجع به غیبت و عاقبت غیبت و اثری که به غیبت کننده و غیبت شنونده داره 

کلا خاستی مطالعه کنی به قرآن و احادیث مراجعه کن 

شما بهتره یه خورده مطالعه رو بیشتر کنی راجع به غیبت و عاقبت غیبت و اثری که به غیبت کننده و غیبت شنون ...

گفتی غیبتی که حرف های عادی پشت سر کسی باشه نیاز به حلالیت نداره شاید جزو کارهای روزمره شده که فکر میکنی عادیه و چیز خاصی نیست

شما بهتره یه خورده مطالعه رو بیشتر کنی راجع به غیبت و عاقبت غیبت و اثری که به غیبت کننده و غیبت شنون ...

بله من همیشع در حال مطالعه هستم. ممنون از توصیتون. شما هم لطفا بیشتر مطالعه بفرمایید.

منظور من غیبتی هس که شامل حرفای عادی در مورد یک فرد باشه. این که شما میگی غیبت نیس. بردن آبروی یک مس ...

آخر صحبتت گفتی که خودش هم خبر نداره که غیبتش رو کردن  

خودش خبر نداره خدا که بالاسر بوده دیده 

پس منابع مطالعه رو معتبر انتخاب کن که بدونی خدا همه جا ناظر به اعمال هست

آخر صحبتت گفتی که خودش هم خبر نداره که غیبتش رو کردن   خودش خبر نداره خدا که بالاسر بوده دیده& ...

مگه آبروی آدم پیش خدا میره؟ من مثللا در مورد شما پیش دوستم که شما رو میشناسه  یه غیبتی میکنم مثلا میگه خانم فلان بداخلاقه. یا نمیدونم خسیسه. بعد دلم ازگناهی که کردم میگیره و میگم کاش حلالیت بگیرم از شما. اگه من بیام به شما بگم فلانی من غیبتت رو کردم شما احتمالا میپرسی چی گفتی منم میگم گفتم بد اخلاق هستین و این باعث میشه که شما از من ناراحت بشی و اگه رابطه ی دوستانه ای هم با هم داشتیم کلا از بین بره. ولی من نمیام به شما بگم در عوض برای سلامتی و عاقبت به خیری شما دعا میکنمصلوات میفرستم صدقه میدم. و دوستیمون هم حفظ میشه. و توروز قیامت که همه ی اعمال مشخص میشه شما متوجه میشی من غیبت شمارو کردم اما من تو اون دنیا مثلا براتون صدقه دادم و همون باعث شده که مثلا شما از یک تصادف شدیدحفظ بشید. یا بداتون صلوات فرستادم و باعث شدم که به تعداد کارهای نیکتون اضافه بشه.

مگه آبروی آدم پیش خدا میره؟ من مثللا در مورد شما پیش دوستم که شما رو میشناسه  یه غیبتی میکنم مث ...

خانوم عزیز شما هنوز معنی کلمه غیبت رو نمی دونی

همین که گفتی یعنی غیبت

و به گفته خدا غیبت کننده گوشت برادر مرده خودش رو میخوره در حال غیبت

عیب جویی از دیگران پشت سرشان که بد تر از گناهه

شما به عادی شدن این مسائل در جامعه نگاه نکن گناه همون گناهه

لطفا از منابع معتبر در مورد این جور مسایل بیشتر بخون 

2706