2733
2734
عنوان

خانمهای مذهبی تشریف بیارید

259 بازدید | 29 پست

راجب توبه یه سوال داشتم 

اگر کسی گناه حق‌الناس خیییییلی سنگین مرتکب شده باشه چند بار هم توبه کرده باشه و باز هم مرتکب بشه اگه یه بار دیگه توبه کنه خدا باز هم میبخشه 

و اینکه میگید جبران کنه گناهش حق الناس سنگین نمیدونه چطوری جبران کنه

هرکه میتونه راهنمایی کنه براتون حمد میخونه

برای حاجتم ی سوره ی کوثر یا حمد میخونی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
حق والناس تا اونجا که من میدونم خدا نمیبخشه  یعنی توبه خالی کفایت نمیکنه باید خود طرف حلالت کن ...

یعنی اگه خود طرف ببخشه و سعی کنی جبران کنی هرچند کاملا نشه جبران کرد ولی تا حدودی 

خدا میبخشه 

با توجه ب اینکه چند بار توبه شکسته

برای حاجتم ی سوره ی کوثر یا حمد میخونی؟

عزیزم اگه حق الناس بدهی و پول اینا هست بایدبه اون فرد پرداختکنید. ولی اگه گناهی مثل غیبت و ایناس رفتن و گفتن شما فقط ناراحتی دوباره ایجاد میکنه، سعی کن براشون صدقه بدی دعای خیر کنی تو نماز شب براشون دعا کنی.

از این کاربری دو نفر استفاده می کنند.من و خواهرم. سپیده و هدیه
واقعا؟

درست و غلطشو نمیدونم یه مطلبی بود ک خیلی وقت پیشا خوندم

ک اگ نمیتونین از طرف حلالیت بگیرید باید همش براش دعا کنید اینجوری حق الناستون کمتر میشه

شاید یه روز سرد..شاید یه نیمه شب.. دلت بخواد بشه بـرگردی ب عـقب ...❄🎡
میگن اگه حق الناس مالی باشه واصلا توان پرداخت نداشته باشی میتونی نیابتی به جاش استغفار کنی  

بله منم منظورم از حق الناس غیبت و این چیزاس 

شاید یه روز سرد..شاید یه نیمه شب.. دلت بخواد بشه بـرگردی ب عـقب ...❄🎡

اسمش با خودشه حق الناس

یعنی حق کسیه که بهش ظلم کردی 

حق الله رو خدا با هزار بار توبه شکستن و باز توبه قبول می کنه

ولی امان از حق الناس که تا بنده نبخشه خدا هم نمی بخشه کارت خیلی سخته 

اون شخص باید از ته دلش تو رو ببخشه وگرنه به گردنته نه از روی زبون و تو رودربایستی یا فلان دعا رو بخونی زبونش بند بیاد بگه حلال کردم  از اینا دیدم که می گم اینا فایده نداره

2706