2733
2734
عنوان

ماشین ظرفشویی

137 بازدید | 10 پست

سلام،خانمایی که ماشین ظرفشویی دارن میشه راهنماییم کنید،روزانه ظرفاتون رو چه تایمی میذارید ،اخه همش تایمش زیاده ۲ساعت ۳ساعت بعد قابلمه ها رو پایین بزارم،اخه شنیدم نمیشه پایین چیز وارونه گذاشت

من میزارم رو ۵۹ دقیقه .روزی یه بار .قابلمه و آبکش و همه چی میزارم

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

رو شستشوي سريع ميذارم

٥٩ دقيقه

شبا ميذارم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یعنی نمیشه هم برانهار هم براشام روشنش کنم

چرا نمیشه .ظرفهاتون زیاد باشه میشه .ولی ما تعدادمون کنه یه باره جمع میکنم ، آخر شب روشن میکنم.زیاد بشه روزی دوباره روشن میکنم

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
سبد پایین قابلمه وابکش میزارید،به صورت وارونه

من کامل وارونه نمی‌زارم مثل بشقاب ها یه وری میزارم کمی به سمت وارونه که آب توش جمع نشه

2738
چرا نمیشه .ظرفهاتون زیاد باشه میشه .ولی ما تعدادمون کنه یه باره جمع میکنم ، آخر شب روشن میکنم.زیاد ب ...

آهان،مرسی گلم،تازه گرفتم هنوز بلدنیستم باش کارکنم

سبد پایین بیشتر .زیاد باشه قابلمه هام سبد بالا هم میزارم

آهان،مرسی گلم،تازه گرفتم هنوز بلدنیستم باش کارکنم

خواهش میکنم .به سلامتی .