2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بله من فاطمیه همدان زایمان کردم تو اتاق زایمان کتکم زدن. دکتره اسمش رقیه بود ولی متاسفانا فامیلیش یا ...

من خودم تو فاطمیه همدان بدنیا اومدم 

ینی همین بلارو سر مامانم اوردن؟😬

به زمین گرم‌بشینن الهییی

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
کتک زدن؟؟ مگه میشه اخه برای چی؟ اصن نمیتونم باور کنم مگه چیکار کردی

چون زایمانم از ۱۱ صبح تا ۱۱ شب طول کشیده بود و دانشجوها نمیتونستن برام کاری کنن و  دکتر مادر ق ح ب ه گفت بچم مریضه روز عیدی بخاطر تو زنگم زدن بیام بیمارستان 

هرکسی خود داند و خدای دلش که چه دردیست کجای دلش. لطفا برای حل مشکلات خانواده م  دعا کنید.

خيللللي خيلللللي خيلللللللي زياد شنيدم اين الفاظو و هركيو ديدم دولتي زايمان كرده همينارو ميگفت 

مامانم انقد ترسيده بود ميگفت بميرم نميذارم دخترام برن بيمارستان دولتي و همينكارم كرد بنده خدا اسم دولتي مياد تنش ميلرزه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
من خودم تو فاطمیه همدان بدنیا اومدم  ینی همین بلارو سر مامانم اوردن؟😬 به زمین گرم‌بشینن الهی ...

😐😂

کجایی ک من بی قرارم کجایی ک طاقت ندارم کجایی بیا بسه دوری چجوری تونستی چجـوری امشبم مثله هر شب دوباره برات گریه کردم گریه کردم ک شاید بدونی بگی برمیگردم  امشبم زل زدم مثله هر شب ب عکست رو دیوار....
شما هم تجربه مشابه داشتید؟؟

اره مامانم میگه رفتارشون درست نیست 

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

من ۲۵ سال هست ماما هستم و از بیمارستان پایین شهر گرفته تا الان که بیمارستان دولتی بالای شهر کار میکنم هیچوقت به بیمار توهین نکردم.نه خودم نه همکارام.لطفا به همه ماماها و پرستارها انگ نچسبونید.ممنون.

گفته بودی که چرا محو تماشای منی  **** وآنچنان مات که یکدم مژه برهم نزنی*** مژه برهم نزنم تا که زدستم نرود****ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
خب چرا بهشون چیزی نمیگفتین؟

چون بعد زایمان تا سرپا بشم برم‌پدرشون دربیارم شوهرمو انتقال دادن شهرستان و دیگه وقت نشد بخاطر کرونا برم دنبال شکایت. ولی آه من همیشه پشت سرش کثافت. دکترم نبود رزیدنت بود ج ن ده . به همه هم بی احترامي میکرد

هرکسی خود داند و خدای دلش که چه دردیست کجای دلش. لطفا برای حل مشکلات خانواده م  دعا کنید.

من یادمه زن داداشم داشت زایمان میکرد نظافت چیه اومد گفت اینقدر جیغ و داد میکنه که هممون داریم نفرینش میکنیم بمیره هم نمیذاریم ببرش سزارین البته داداشم همشونو شست گذاشت کنار چنان داد و بیداد راه انداخت که رئیس بیمارستان اومد یارو رو با بد و بیراه بیرون کرد و همون موقع زنداداشمو بردن سزارین

من بیمارستان آرش تهرانپارس زایمان کردم 

خداروشکر دکتراش خیلی خوب بودن مامان جان از دهنشون نمیافتاد

ولی یکی بود نمیدونم چیکاره بود هی منو تحقیر میکرد که وقت زایمانت نیست مارو الاف کردی فلان

تیکر تولدمه  🦋🌱💕                                                                 همیشه دلتنگ🦋🌱🍒
2706