2726

من دوروز پیش دوز دومش رو زدم روز اول دستم درد میکرد امروزم سردرد شدید دارم با گلو درد و خارش 

و بی حالیه بدن... اینا طبیعی هست شما هم عوارض داشتین یا نه؟ 

برای شادی روح مادر نازنینم یه صلوات بفرستین😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عادیه من که رفتم زیر سرم

مامانمم همش خواب بود و گلو درد و سردرد

خداجونم بابت همه اتفاق های خوب زندگیم ازت ممنونم،هر روز داره زندگیم بهتر  و بهتر میشه ومن شادتر و خوشحال تر ، خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت

عوارض نداشتم..البته ممکنه به مارک واکسنی که زدم هم ربط داشته باشه😕😄

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ

بعد دوز اول سردرد شدید ۵ روز داشتم

بعد دوز دوم 

روز اول کلا بیحال و خواب آلو بودم 

الآن روز سومم گردنم خشک شده

من حاجتمو از حضرت زهرا گرفتم روز تولدش 🥰🤩اگه امضامو میخونی یه صلوات بفرست سالم بغلش کنم   بعد ۸ سال تو به من هدیه دادی💗برام حفظش کن💚
عادیه من که رفتم زیر سرم مامانمم همش خواب بود و گلو درد و سردرد

وای خیلی درد دارم 😦 دوز اول هیچیم نشد ولی این بدبود

برای شادی روح مادر نازنینم یه صلوات بفرستین😘😘
وای خیلی درد دارم 😦 دوز اول هیچیم نشد ولی این بدبود

اگر تا ۳ روز علائمتون طول کشید تست بدین

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

مگه عوارضش گلو درده؟! حالا بی حالی و بدن درد و سردرد هست ولی گلو درد و دیگه نشنیده بودم

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 
2706