2737
2734
عنوان

برای تولد نامزدم چی بخرم؟؟

167 بازدید | 15 پست

دوستان میشه راهنمایی کنید ساعت و ست کمربند قبلا براش خریدم💜

لطفا قبل از گرفتن قیافه،از داشتن آن اطمینان حاصل فرمایید!🤣💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ربش تراش

خودم. میخام بخرم بتوام پیشنهاد میدم 😁😂

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
2738
منممم الان مشکللم همیننه بعدم یچیز کاربردی نمیخام ی ایده حالب عاشقانه میخام مثلا ی باکس بگیریم توش چ ...

نه من سه چیز کاربردی میخوام چون باکس و این چیزا رو قبلا خریدم براش

لطفا قبل از گرفتن قیافه،از داشتن آن اطمینان حاصل فرمایید!🤣💔
منممم الان مشکللم همیننه بعدم یچیز کاربردی نمیخام ی ایده حالب عاشقانه میخام مثلا ی باکس بگیریم توش چ ...

ی پیچ هست ک باکس دارن توش همه جی هست میتوتی کم زیاد کنی یا هرچی بخوای داخل باکس میزازن خییییلیم شیکه خدایش خیلی

میدونی مامان تو وجودت پراز برکته 🤍🖇️  تو برامون خیلی زحمت کشیدی دوووووووست. دارم 🧿💜♥️💚خدایا دوست دارم شکرت که هستی♥️
ی پیچ هست ک باکس دارن توش همه جی هست میتوتی کم زیاد کنی یا هرچی بخوای داخل باکس میزازن خییییلیم شیکه ...

اخه انلاین نمیخام بگیرم باید حضوری برم ببینم برا همین وسیله هاشو جدا جدا باید بخرم مثلا یکی میگف تو کپسول جملات عاشقانه بنویس ک باز کردنی ببینه ازین چیزای جالب بهتره بنظرم

اخه انلاین نمیخام بگیرم باید حضوری برم ببینم برا همین وسیله هاشو جدا جدا باید بخرم مثلا یکی میگف تو ...

میدونم چی میگی اونا ایده هاای قشنگی دارن ک میتونی جدا جدا بخری بزاری داخل باکس چنان خوشگل میکنن ک نگو 

بازم خودت میدونی گلم🥰🥰

میدونی مامان تو وجودت پراز برکته 🤍🖇️  تو برامون خیلی زحمت کشیدی دوووووووست. دارم 🧿💜♥️💚خدایا دوست دارم شکرت که هستی♥️
2706