2737
2734

ی دست بند ظریف یا ازین النگو باریکا گفت وزن هر دونه حدود 2و400در میاد میتونم دو تا بگیرم. ی گوشواره حلقه ایم دارم اگ بخوام میتونم اونم بزارم ک پولم بشه 6تومن شاید بشه سه تا بگیرم. اینا بهتره یا دست بند؟ ج9

من یه مامان آرمی هستم و۲۶سالمه😇تیکر تاریخ خرید ماشینمونه🤏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نو نخر

دست دو بخر

دستبند بهتره به نظرم

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

توی نی نی سایت همه دستبند دوس دارن و فک میکنن النگو خزه.ولی النگو هم قشنگه.ببین اجرت کدوم کمتره.بیشتر برات میصرفه و سود بیشتری در اینده برات داره و مهمتر اینکه خودت خوشت میاد.

دل من سایه ی لطف تو می خواست،مگرن سایه ی دیوار بسیـــــــار 
2738
من باشم یه زنجیر یا پلاک یا گوشواره میگیرم  با این پول النگو و دستبند بخری زودی میشکنه وضرر می ...

اینم حرفیه.

درست میگن دوستمون

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

بستگی به سلیقه ات داره و کدوم رو بیشتر دوست داری.

اما خودم به شخصه دستبند می پسندم 

میزی برای کار، کاری برای تخت، تختی برای خواب، خوابی برای جان، جانی برای مرگ، مرگی برای یاد، یادی برای سنگ، این بود زندگی؟!    حسین_پناهی 
من باشم یه زنجیر یا پلاک یا گوشواره میگیرم  با این پول النگو و دستبند بخری زودی میشکنه وضرر می ...

البته اول میگردم ببینم دست دوم چی گیرم میاد منم بیشتر براپساندازم

من دستبند بیشتر دوس دارم،سلیقه ایه ببین کدوم بیشتر ب دلت میشینه

اره میرم ببینم ببینم هر چیزی ک  با توجه ب قیمت کمش بزرگ نشون بده میگیرم

توی نی نی سایت همه دستبند دوس دارن و فک میکنن النگو خزه.ولی النگو هم قشنگه.ببین اجرت کدوم کمتره.بیشت ...

من یه حلقه سال پیش گرفتن دو رنگه سفیدو طلایی.  تقریبا شبیه این النگو هاست  بنظرم ست میشه

2706