2726
تو انگار یک سال پیش منی، همه این راهها رو رفتم پا به پای شوهرم  الان قسطامون کمتر شده ماه به ...

واقعا؟منم خیلی کمکش کردم دوتا قرعه دیگم داشتم دراومده دادم وسایل خونه جدید

خیلی مراعات کردم پول پس انداز کردم احتیاج داشته دادم اونم هروقت من پول خاستم بهم داده حتی پارسال دستش تنگ بود چون تازه خونه خریدیم  قرض کرده برام لباس مورد علاقمو خریده 

دیروز رفتم النگو ببینم تافردا پول دستم اومد برم بخرم دید خیلی ذوق دارم خودشم خیلی خوشحال بود اما امروز اصلا انگار به دلم افتاد اصلا تو دوراهی موندم یهو گفتم چی میشه اینارو بخرم سال بعد النگومو بخرم ؟یکمم از فشار کاری همسرم کم بشه همش خسته نباشه بی جون نباشه 

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا؟منم خیلی کمکش کردم دوتا قرعه دیگم داشتم دراومده دادم وسایل خونه جدید خیلی مراعات کردم پول پس ...

اره فدات راه درست اینکه به فکر سلامت خودمون باشیم،اگر یکسال النگو نداشته باشی هیچ نمیشه ولی اگر اون وسایل رو نداشته باشی چنان فشار روحی و جسمی به همسرت وارد میشه،

ما خداروشکر مراحل سخت رو رد کردیم،

ولی هنوز مقداری بدهی مونده،چند وقت پیش تولد همسرم بود فقط یک میلیون تو حسابم داشتم ولی میدونستم آرزوش چیه،

از داداشم نزدیک ۳۰میلیون قرض کردم گوشی مورد علاقشو خریدم،

یعنی این تولد ماندگارترین شد،اصلا فکرشو نمیکرد،به داداشم گفتم سر فرصت النگوهام رو میفروشم پولتو میدم،ولی شوهرم نزاشت وام گرفت 

اگر دنبال فیلم و سریال ایرانی جدید هستید این پیج رو از دست ندین🎭👇(بدون اشتراک و رایگان دانلود کنید)    روزانه کلی کلیپ و سکانس ماندگار پست و استوری می‌کنه اینستا🎬filmeiran       اینم آیدی تلگرام @filmeiran1400