2726

بچه ها یه قرعه دارم که ۱۲تومنه که پول توجیبیام نوشته بودم قرار بود باهاش یه النگو بخرم و یه کمش هم بدم دندون 

امروز فکر میکردم اگه طلانخرم میتونم بجز دندون بدم چهارتا شوفاژ خونمون و بخریم و یه دونه هم پرده پذیرایی و سه چهارتومنم اضافه میمونه برام 

شوهرم خیلی زحمتکشه خیلی دوسم داره اهل خیانت و اینحرفا نیس بداخلاق نیس بچه ننه نیس 

عید بهم گفت اگه بتونم تاامسال شوفاژ وپرده رو بخرم عوضش سال بعدی بهت ماهی دوسه تومن میدم جمع کن براخودت دوسه تا النگو بخر بنظرتون چیکارکنم 

خاهشا راهنمایی کنیدمنو

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صدالبته که به حرف شوهرت گوش بده و قدر زندگیتو بدون عزیزم

نه شوهرم اصلا نگفته بده شوفاژ بخرم گفته فردا بریم النگو بخریم چون من النگو خیلی دوسدارم من خودم به این فکر افتادم

2728
نه شوهرم اصلا نگفته بده شوفاژ بخرم گفته فردا بریم النگو بخریم چون من النگو خیلی دوسدارم من خودم به ا ...

خوبه عزیزم اینطور شوهرت میفهمه چقدر دوسش داری.مطمئنا اونم برا جبرام میکنه

تو اصلا خوب.توعالی  .تو بی نقص.پس لطف کن بیخیال من شو  👋 
من به شخصه طلا دوست نیستم وقتی چیزای دیگه لازمه توی زندگی دلیلی نمیبینم طلا بخرم

ولی من عشقه طلام😁چون موقع خرید خونه فروختم میگه ناراحتم دستت خالیه بریم النگو  بخریم ولی من امروز به این فکر افتادم اینارو امسال بخرم دیگه سال بعد هیچی احتیاج ندارم 

کار درست رو بکن،

من اول به زندگیم رسیدم بعد طلا،

وقتی شوهرم میگه نه باید طلا دستت باشه میگم چهارتیکه النگو رو دستم کنم بعد خونه نداشته باشم یا اوضاع زندگیم بد باشه،

اگر دنبال فیلم و سریال ایرانی جدید هستید این پیج رو از دست ندین🎭👇(بدون اشتراک و رایگان دانلود کنید)    روزانه کلی کلیپ و سکانس ماندگار پست و استوری می‌کنه اینستا🎬filmeiran       اینم آیدی تلگرام @filmeiran1400
خوبه عزیزم اینطور شوهرت میفهمه چقدر دوسش داری.مطمئنا اونم برا جبرام میکنه

آره بیچاره خیلی تحت فشاره قسطش زیاده همش میگفت امسال همه رو میخرم اما نتونسته فعلا 

اتفاقا میگفت چون طلاتو فروختی براخونه خیلی ناراحتم دستت خالیه باید طلاهاتو بخرم حتما چون من عشقه طلام😪

آره بیچاره خیلی تحت فشاره قسطش زیاده همش میگفت امسال همه رو میخرم اما نتونسته فعلا  اتفاقا میگ ...

حتما این کارو بکن که از شر قسطا راحت بشی من خودم هز بدهکاری متنفرم.مطمئن باش بهترشو برات میخره

تو اصلا خوب.توعالی  .تو بی نقص.پس لطف کن بیخیال من شو  👋 
کار درست رو بکن، من اول به زندگیم رسیدم بعد طلا، وقتی شوهرم میگه نه باید طلا دستت باشه میگم چهارتی ...

راس میگی چون واقعا بخاری جواب خونمونو نمیده دوتا خواب و گرم نمیکنه پرده هم ندارم چون تازه یکساله خونه خریدیم قسطمون زیاد بود و خونمون مهمون میاد میگم زشته سالن پرده نداره

حتما این کارو بکن که از شر قسطا راحت بشی من خودم هز بدهکاری متنفرم.مطمئن باش بهترشو برات میخره

دقیقا متنفرم ازقسط و بدهکاری مرسی عزیزم فعلا بهش نگفتم میخام سوپرایزش کنم😁

راس میگی چون واقعا بخاری جواب خونمونو نمیده دوتا خواب و گرم نمیکنه پرده هم ندارم چون تازه یکساله خون ...

تو انگار یک سال پیش منی،

همه این راهها رو رفتم پا به پای شوهرم 

الان قسطامون کمتر شده ماه به ماه بهم پول میده واسه خودم طلا میخرم،خرج خودم میکنم ارتودنسی و کراتین و ...

اگر دنبال فیلم و سریال ایرانی جدید هستید این پیج رو از دست ندین🎭👇(بدون اشتراک و رایگان دانلود کنید)    روزانه کلی کلیپ و سکانس ماندگار پست و استوری می‌کنه اینستا🎬filmeiran       اینم آیدی تلگرام @filmeiran1400
2706