2737
2734
عنوان

دوست دارم خیلی باحجاب باشم چیکار کنم😕🥺🥺؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 24 پست

چرا باید مسخره بشی من که حرف زیاد شنیدم ولی مسخره نشدم

اگـه وجــود خـــــــدا باورت بــشــه🥰خـــــــــــــــدا یه نـــقــــــطــه میندازه زیــر بــاورت …🤔میشه: یاورت…😍به همین راحتی♥️

چرا به فکره دیده این و اون هستین  !!

خدا براتون مهم باشه 

یه مدت نمازتون رو اول وقت بخونید همه چیز خودش خودبه خود درست میشه 

زمان پریود هم ارتباط رو قطع نکنید وقت نماز رو به قبله بشینید و‌تسبیح بزنید 

درخواست دوستی قبول نمیکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکلت اینه حرف مردم زیادی برات مهمه.  بیخیال اون که بشی پوششت دلبخواه خودت میشه.  راستی من ...

نه والا تا جایی که من دیدم مثلا عمه خودم بازن کلا موهاشونم تا انتها بازه😂ولی کسایی که توی دادگستری کار میکنن یا شورای خل اختلاف اونا بسته ترن باحجابن شایدم چادر بزارن

من میگم آدم بايد يکيو داشته باشه وقتی نِگاش ميکنه تو دِلش بگه : خدايا مرسی که دارمش❤️🥰پشتِ دیوارِ دلم دخترکی آرام نشسته وبرای رسیدن به اهدافش تلاش میکند،برای شکستنش خودتان را خسته نکنید👸🏻❣️ عمیق ترین معنای زندگی منی.💕میم زندگیم💕
بنظرتون چادر ساده بدون استین خوبه یا با استین؟؟ چون با استین حس میکنم بی ریخت میشم

من مدل دانشجویی میپوشم.خیلی عاشقه چادر عربیم ولی بهم نمیاد باید سرت کنی ببینی کدوم بهت میاد

اگـه وجــود خـــــــدا باورت بــشــه🥰خـــــــــــــــدا یه نـــقــــــطــه میندازه زیــر بــاورت …🤔میشه: یاورت…😍به همین راحتی♥️
2728
چرا به فکره دیده این و اون هستین  !! خدا براتون مهم باشه  یه مدت نمازتون رو اول وقت بخون ...

مرسی از نظرتون گلم

من میگم آدم بايد يکيو داشته باشه وقتی نِگاش ميکنه تو دِلش بگه : خدايا مرسی که دارمش❤️🥰پشتِ دیوارِ دلم دخترکی آرام نشسته وبرای رسیدن به اهدافش تلاش میکند،برای شکستنش خودتان را خسته نکنید👸🏻❣️ عمیق ترین معنای زندگی منی.💕میم زندگیم💕

عزیزم در خواستمو قبول کن راهنماییت کنم

ما در دو جهان غیر خدا یار نداریم🌿اگر جایی چیزی گفتم ناراحتتون کردم شما به بزرگواری و مهربونی خودتون منو ببخشید لطفا💜👀)بدم میاد وقتی یه جایی نظر میدم ریپلای کنی مخالفم حرف بزنی! اصلا جوابتو نمیدم چون این نظر منه و به تو مربوط نیست😐😂🚶‍♀️
من مدل دانشجویی میپوشم.خیلی عاشقه چادر عربیم ولی بهم نمیاد باید سرت کنی ببینی کدوم بهت میاد

مدل دانشجویی با عربی فرق داره؟؟ عکس داری ازش؟

2738
عزیزم در خواستمو قبول کن راهنماییت کنم

کردم

مدل دانشجویی با عربی فرق داره؟؟ عکس داری ازش؟

عکس ندارم عزیزم اره فرق میکنه

خیلی مدل هست زیبا و دلنشین

دانشجویی تقریبا مثل ساده اس فقط دوتاگردی جا دستش سوراخه که از ساده راحت تر 

نت بزن مدل‌هاش میاد