2703
2553

چه پایه ای؟

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
همین ک علاقه نداری و چندش میدونی متوجه نمیشی

اخه هر چی هم خوب میدونم

بازم تو مخم نمیره

زن جین بیدم(:🥺🤍با عقایدم مخالفی لطفا اصلا نیا تو تاپیک هام مقسی💙
2714
من ب دخترم ک دقت میکنم میبینم ریاضیش بهتر از بقیه درساش هست  بنظرتون در اینده هم ریاضیش خوبه؟؟؟ ...

والا منم ابتداییم خیلییی ریاضیم خوب بود

اما الان

منم همین بودم. ۲۰بود همه درسام. ریاضیم. ۱۲ ۱۳😑

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست

باید علاقه ایجاد کنی 

من پارسال متنفر بودم و هرچقد میخوندم نمیفهمیدم 

امسال کلاس میرم و واقعا دوست دارم و میبینم چقد پیشرفت داشتم

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻
و منی که رشته دانشگاهی ام نرم افزار بودم و مخم ریاضی نمی‌کشید فقط خدا می‌دونه چه زجری کشیدم

یا ابرفضللل

یازدهم

اول سعی کن از کتابای کمک آموزشی استفاده کنی؛خیلی سبز و مهروماه جامع رو کار کنی بهتر از پایه به پایه ها هستن یا هرکتابی که خودت راحتی

اگه نتونستی و دوست نداشتی برو سراغ دبیر و کلاس،فیلم های معلم مدرسه ات،اگه خوب نیست آقای ثابتی توی سایت آلا که رایگان هم هست 

اگه هیچ کدوم جواب نداد کلاس های آنلاین و حضوری رو امتحان کن 

آقای آریان حیدری یا ملاک پور یا مقدم نیا جزو دبیر های خوب و پرطرفدار هستن 

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  
2706