2726

میشه تو مسافرتم انجام داد؟

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 
فک نکنم مشکلی باش.فقط توسفر وقت میکنی

آره وقت میکنم چون مسافت کمه فقط میخواستم ببینم ایرادی نداشته باشه

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره بابا. 

نماز نیست که شکسته بخونی.

اومدم بگم توروخدا هربار میخونی دعا کنید به رشته دلخوام برسم. 

و خدا معجزه کنه اشکانو سمیرا بهم برسن خوشبخت بشن

یازده ساله که حالم بده...😔.لطفا اگه امضام رو میخونید دعاکنید همین ۴۰۲ به آرزوم برسم. اگه دعام کردید الهی صدبرابرش برگرد سمت خودتون💖💖💖💖 حس ششمم بد نیس 
2728
اره بابا.  نماز نیست که شکسته بخونی. اومدم بگم توروخدا هربار میخونی دعا کنید به رشته دلخوام ب ...

چشم .

اتفاقا نمازم داره

میشه ب زبون خودمونی بگی چ جوری این چله  بعد من در گذشته گناه زیادی کردم قبول هست این چله بر ...

عزیزم این چله زیارت عاشوراس که نمازم داره صد لعن و صد نفرین داره باید از گناه حین انجام چله دوری کنی و هر روز یه مقدار صدقه واسه امام زمان بزاری کنار کاملشو سرچ کنید میاد.

نه گلم خداوند خیلی بزرگ و بخشنده س

چشم . اتفاقا نمازم داره

ان شالله قبول باشه. منم دنبال نائب بودم پیدانکردم.

توروخدا یه جا یادداشت کن هربار میخونی درحد چند دقیقه منم دعاکنم

یازده ساله که حالم بده...😔.لطفا اگه امضام رو میخونید دعاکنید همین ۴۰۲ به آرزوم برسم. اگه دعام کردید الهی صدبرابرش برگرد سمت خودتون💖💖💖💖 حس ششمم بد نیس 
ان شالله قبول باشه. منم دنبال نائب بودم پیدانکردم. توروخدا یه جا یادداشت کن هربار میخونی درحد چند د ...

من نائب میشناسم اگه خواستید شمارشونو بدم ولی خودم دلم میخاد چله بگیرم. اسمتو بگو عزیزم یادداشت میکنم

ممنون عزیزم برای من دعا کن 5سال منتظرم🚼

چشم الهی خدا دامنتو سبز کنه به زودی

2706