2733
2734
عنوان

اینا نشونه غروره یا خجالت کدومش

164 بازدید | 13 پست

با هیشکی نمیتونم راحت باشم

یکی بیاد خونمون باید ده مدل شیرینی درست کنم که همیشه شوهرم میگه بخدا تو خودتو اذیت میکنی

هیچوقت نمیتونم از یکی که خیلیم ازش خوشم میاد برم دوس شم فقط بهش فکر میکنم و تو دلم دوسش دارم

نمیتونم هیچوقت سرزده همینجوری جایی برم حتی خونه بابام باید دعوتم کنن با هیچوقت نمیتونم از کسی کمک بخوام حتی اگع خیلی خیلی کار داشته باشم اینا غروره یا خجالت کدومش

🌸یه دختر قوی که هیچ وقت بلد نبوده به جز خودش به کس دیگه ای تکیه کنه🌸 همیشه سعی کردم مهربونی رو درتمام مراحل زندگیم اولویت اول زندگیم قرار بدم 🌸من عاشق نی نی سایت و آجیای مهربون این سایتم🌸 یه خواننده خاموش 

خجالتی و وسواسی بیشتر

نمیدونم کی نیاز داره اینو بشنوه ولی اگه فردا امتحان داری و هیچی بارت نیست پاشو درستو بخون، به کارای عقب افتادت برس، اگه کسی بهت حس ناکافی بودن میده نشیمنگاهش متزلزل باد چون تو به اندازه‌ی خودت خوب و کافی هستی، اگه کسی امروز بهت نگفته چقد خوشگل شدی من میگم “خیلی خوشگل شدی”، اگه اوضاع روحی، جسمی، مالی‌ت خوب نیست اشکال نداره درست میشه، اگه درگیر مشکل خاصی هستی و احساس ناراحتی میکنی یه بغل از راه دور برای تو، اگه اطرافیانت دائما با دیگران مقایسه‌ت میکنن بهشون گوش نکن چون تو قرار نیست مثل بقیه باشی و همین که خودتی کافیهمن همون قهوه تلختم، چای سردتم، غروب جمعه‌تم، کلاس دینی‌تم، گره‌ی هندزفریتم، استوری واتساپتم، درصد منفی تستای درسیتم، غروب سیزده به دردتم، سردردتم، میس‌کال ناشناستم، پنج درصد آخر شارژ گوشیتم، عجله وسط ترافیکتم، صبح شنبه‌تم، سرعت پایین اینترنتتم، صدای بغض‌دارتم، تَرَکای روی قلبتم، خورشت کرفستم،موجودی آخر ماه حسابتم، استرس هفته‌ی قبل از کنکورتم، دروغ شنیدن از رفیقتم، خراش روی انگشتت با کاغذ کتاب مورد علاقتم، هفت سین بی سبزه‌تم، حیاط خالی مدرسه بعد از دیر رسیدن سر صبحگاهتم، خواب بد نیم‌روزیتم. من همه‌ی اون چیزایی ‌ام که هیچوقت قرار نیست دوستشون داشته باشی  _غُصه‌چیزیو‌نخورید‌توزندگی هنوز الله کریمه _💚

هیچ کدوم 

راضی به زحمت کسی نیستی

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا مثل منی همه چیزو تو خودم میریزم چ احساس خوب چ بد درون گرایی ؟

آره

🌸یه دختر قوی که هیچ وقت بلد نبوده به جز خودش به کس دیگه ای تکیه کنه🌸 همیشه سعی کردم مهربونی رو درتمام مراحل زندگیم اولویت اول زندگیم قرار بدم 🌸من عاشق نی نی سایت و آجیای مهربون این سایتم🌸 یه خواننده خاموش 
2728

غرور و استقلال و احترام به خود هست همه ی اینا 

به اضفه ی یک مقدار  کمالگرایی 

عزیزم شما نمونه یک آدم با شعور هستی 

و از طرفی به خاطر کمالگرایی دوست داری هیچ نقصی تو کارت نباشه و همچی کامل پیش بره به خاطره همین واسه مهمون انقد خودتو به آب و آتیش میزنی

من خوشم اومد ازت کاش دوستم بودی زود زود میومدم دیدنت شیرینی های مختلف بخورم🤭😁

کارما ینی چه؟🤔 کارما یعنی من یادم می‌ره...تویادت می‌ره...اما زندگی یکی میزنه دهنت که دیگه یادت نره🤭🤭😂😂😂😂😂🤭🤭
2738
غرور و استقلال و احترام به خود هست همه ی اینا  به اضفه ی یک مقدار  کمالگرایی  عزیزم ...

اره دقیقا مدل لباس پوشیدنمم اینجوریه باید همیشه در هر حالتی خیلی مرتب باشه و شیک 

دیگ مهمون بخواد بیاد داغون میکنم خودمو 

یکاری بهم بسپارن خیلیییی سعی میکنم دقیق انجام بدم تو دلمم میگم چه فایده اینکارت وقتی کاری داشته باشی ب کسی نمیگی و خودت انجامش میدی 

من با همه خیلی خوبم ولی با سرزده جایی رفتن مخالفم انتظار هم دارم هرکی میاد خونم خبر بده براش بهترین هارو فراهم میکنم برونگرام ولی یه مرزها و حریم هایی دارم هیچ وقت با کسی اونقدر صمیمی نمیشم که راحت بره بیاد ، باید حتما خبرشو بده ولی بقیه فکر میکنن از غرورمه یا دوست ندارم کسی بیاد خونم 

مثل منی واسه ی خونه ی بابام هم همینطور ولی اونا همیشه دوست دارن که اونجا باشم ناهار شام  راحت برم بیام معمولا ازم ناراحتن ولی شخصیتم اونجوری نیست

محافظه کار و غیر ریسک پذیر هم هستی ....میتونه نشونه ی وسواس باشه پیشنهاد میکنم زندگیو سخت نگیری&nbs ...

نمیدونم شاید وسواسیم 

من با همه خیلی خوبم ولی با سرزده جایی رفتن مخالفم انتظار هم دارم هرکی میاد خونم خبر بده براش بهترین ...

اره دقیقا اونام ازم ناراحتن که چرا هیچوقت نمیای از ما بدت میاد یا اینکه شوهر کردی مارو فراموش کردی حالا هی بیا قسم بخور که اینجوری نیس شما اشتباه فکر میکنید