2726

ادمه

یکبار برای همیشه دوس پسر نامزد نیس،شوهر عقدی نامزد نیست دوران عقد میگن به بعد از عقد نه نامزدی 🥴نامزد یعنی خانواده دور هم جمع شدن با مهمونی یا بی مهمونی،رسما اعلام شده این دو نفر نامزد هستن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عجب !!! 

اصلا زنگ نزن بزار خودش همیشه سراغتو بگیره : ))

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696

خخخ تو فکرت نمیخواد شارژت استفاده بشه یا مثل مامان من شارژش رایگان هست هر کی زنگ میزنه قطع میکنه خودش زنگ میزنه 🤣

وراي حد تقرير است شرح آرزومندي🌱
واقعا نمیفهمم چرا😐😂

طرف شماهم اینجوره؟ببین کات کردم بعده ۲سال زنگید فرداش اومدم بزنگم بهش باز گفت قطع کن خودم زنگ میزنم اصلنم شوخی نداره بگم نه عصبانی میشه میگه بگو باشه قطع کن منم دگ قطع میکنم

چرا گوشیو روت قطع میکنه؟خوشم نیومد یبار دوستم همچین کاری کرد تا دوماه باهاش حرف نزدم🚶🏻‍♀️

منم عصبی شدم گفتم منو رد میدی؟گفت رد دادم ک خودم سریع بزنگم نمیخاد من شارژم مصرف بشه اون خطش داعمه ماهانه واسش قبض میاد

2706