2737
2734
عنوان

خانمهایی که همیشه آرایش دارید

| مشاهده متن کامل بحث + 724 بازدید | 42 پست
بله عزیزم اگر برای جنس مذکر بود تو خونه هم ارایش نمیکردیم یا تو جمع و دورهمی های دخترونه که هیچ مردی ...

بله دیگه اینی که میگی میشه خودزشت پنداری طرف فکر میکنه قیافش زشته واسه همین همه جا آرایش میکنه حتی تو خونه

دوستم شما از کجا میدونی ما برا مردا آرایش میکنیم؟؟

بله عزیزم اگر برای جنس مذکر بود تو خونه هم ارایش نمیکردیم یا تو جمع و دورهمی های دخترونه که هیچ مردی ...

درضمن چه اشکالی داره یه زن برای شوهرش آرایش کنه؟! 

شما حرفات از روی منطق نیست متاسفانه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درضمن چه اشکالی داره یه زن برای شوهرش آرایش کنه؟!  شما حرفات از روی منطق نیست متاسفانه

نگفتم اشکال داره گفتم همه چی متقابله هروقت اقایون برا زناشون خودشونو اراسته کردن خانما هم میکنن

نگفتم اشکال داره گفتم همه چی متقابله هروقت اقایون برا زناشون خودشونو اراسته کردن خانما هم میکنن

شما از اولش گارد گرفتی که چرا سالی دوبار آرایش میکنین شما برا مردا آرایش میکنین و ...

منظورم تو نیستی به خودت نگیر ولی اگه من برای شوهرم آرایش نکنم و پلشت باشم زنای آرایش کرده تو خیابون نگاه شوهرمو به خودشون جلب میکنن! پس من باید تو خونه چشمای شوهرمو سیر کنم که بیرون تشنه نباشه! (ذات بد رو فاکتور بگیر اونی که ذاتش بد هست هیچ جوره نمیشه کنترلش کرد!)

2728
شما از اولش گارد گرفتی که چرا سالی دوبار آرایش میکنین شما برا مردا آرایش میکنین و ... منظورم تو نیس ...

مردا هم به خودشون برسن که خانوماشون بیرون توجهشون ب مردای خوشتیپ جلب نشه دیگه حوصله بحث بیش لز حدو ندارم اینروزا زنا بیشتر علیه زنا میشن موفق باشین

مردا هم به خودشون برسن که خانوماشون بیرون توجهشون ب مردای خوشتیپ جلب نشه دیگه حوصله بحث بیش لز حدو ن ...

بله دقیقاً همینه 

دلیل نمیشه که شوهر تو پلشته بقیه مرد ها هم پلشت باشن والا انقدر مرد تر و تمیز شیک هست تو کوچه خیابون که حد نداره ... شاید از هر هزارتا یکی ژنده پوش باشه

بله دقیقاً همینه  دلیل نمیشه که شوهر تو پلشته بقیه مرد ها هم پلشت باشن والا انقدر مرد تر و تمی ...

من مجردم عزیزم اما قطعا ازدواج کردنی با کسی ازدواج نمیکنم که اگ براش ارایش نکنم یا وقت نکنم بره زنای دیگه رو دید بزنه😉

من مجردم عزیزم اما قطعا ازدواج کردنی با کسی ازدواج نمیکنم که اگ براش ارایش نکنم یا وقت نکنم بره زنای ...

شما که دائم آرایش داری😂😂😂😂 

بهتم گفتم ذات بد رو فاکتور بگیر

این بحث بیهوده است بهتره بااحترام از هم خداحافظی کنیم شبت بخیر جانم

2738
من مجردم عزیزم اما قطعا ازدواج کردنی با کسی ازدواج نمیکنم که اگ براش ارایش نکنم یا وقت نکنم بره زنای ...

حرفات عجیبه علناً داری میگی یه زن کثیف بگرده بعد به جهنم شوهرش بهش خیانت کرد! 😂🤣

حرفات عجیبه علناً داری میگی یه زن کثیف بگرده بعد به جهنم شوهرش بهش خیانت کرد! 😂🤣

هرچیزی متقابله مردی ک خودش کثیف باشه قطعا نباید انتظار داشته باشه زنش شبیه ملکه ها باشع

هرچیزی متقابله مردی ک خودش کثیف باشه قطعا نباید انتظار داشته باشه زنش شبیه ملکه ها باشع

شما تصورت از آقایون چیه؟! 

یه جوری حرف میزنی آدم حس میکنه دور از جون تو شهر شما مردا همشون کثیفن!!! 

مردها هم آدمن 

میرن حموم

لباس تمیز تن میکنن

عطر میزنن 

نظافت شخصی انجام میدن!

صورت و موشونو اصلاح میکنن

تازه خیلیا موهاشونو رنگ میکنن