2726

به نظرتون تخت و پارک به درد میخوره ؟ میخوام به جای تخت کنار مادر یه تخت و پارک بخرم 

(اگه نمیدونید چیه سرچ کنید چون عکس ندارم الان ) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دخترعمه منم بجای تخت کنار مادر تخت پارک خرید راضی بود.ولی من تخت کنار مادر خریدم.هردوش تا یسال بیشتر جواب نمیده کلا.شایدم کمتر.در کل خیلی فرقی نداره

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2728

به درد من نخورد. 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۳/۸، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
بنظر من چیز زیاد بدرد بخوری نیست بچها فوری براشون عادی میشه و ازش خسته میشن..

بیشتر پارکش برام مهمه اگه به درد نمیخوره و نمیشه بچه که یه سالش شد با اسباب بازیاش گذاشت داخلش و رفت نخرم ؟ داشتین شما ؟ 

بیشتر پارکش برام مهمه اگه به درد نمیخوره و نمیشه بچه که یه سالش شد با اسباب بازیاش گذاشت داخلش و رفت ...

میدونم،برا همون بازی کردنش میگم وگرنه بچه چندماهه ک همه جا میمونه..من نگرفتم ولی دوستم گرفته بود بچش فقط ۱۰دقه یا ربع توش میموند فوری همه چیزو پرت میکرد بیرون و گریه میکرد ک بیاد بیرون..

پارکش اصلا به درد نخورد ؟ منم میگم شاید خوشش نیاد بچه بمونه داخلش 

بچه من اصلا دو دقیقه هم نموند توش. اسباب بازی پولیشیاشو توش ریختم جای جعبه.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۳/۸، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳

چیزی که خیلی به درد من خورد تاب برقی بود. 

تاب برقی خداروشکر خریدم :))) دیگه چیا به درد میخوره ؟ ممنون میشم بگی چون هیچ تجربه ای ندارم 

لباس ‌و لوازم بهداشتی ‌و تب سنج و یه وان کوچولو و پتو و پارچه واسه قنداق و شیشه و پستونک. تا جایی که یادمه من کلا اینا رو گرفتم بعلاوه تخت پارک ‌و تاب برقی و صندلی غذا. تخت پارک بیخود بود بقیه رو همه رو استفاده کردم. 

پوشک یادم رفت. 

من اسباب بازی و عروسیم زیاد نگرفتم شاید همش رو هم رفته ده قلم نشه فقط جغجغه و چند تا عروسک 

اینا رو کم کم هی بزرگ میشه دلت می‌خواد میخری. من هیچی اسباب بازی نگرفتم الان دو سالشم هنوز نشده زیر اسباب بازی داریم خفه میشیم.

2706