2726
عنوان

آیا جهان دیگری وجود دارد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 491 بازدید | 28 پست

خب شما وقتی یکی با چوب بزنه تو سرت دردت میگیره میتونی درد رو نشونش بدی؟ 

پس ملومه یه چیزایی مربوط ب روحت میشن نه جسمت!

پس ینی یه بعد دیگه ای داری که فابل حس با عوامل خارجی مث چشم و گوش نیست! ولی حس میشه واقعا! مثل درد! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بالوجدان آدما درک میکنن که یه چیزی غیر این بدن مادیشون دارن

مثلا همین ک میگی ادراکات ما مال مغزه! اینو کی گفته؟؟ 

چون اگر قرار باشه این مغز محل درک ادراکاتمون باشه نمیشه چرا؟ چون مثلا فکر کن تو به درخت نگاه میکنی صورتی از درخت میره توی ذهنت درسته؟ تو به درخت علم پیدا میکنی! اما اگر قرار باشه ماده درخت بره تو ماده مغز تو ک درخت تو مغز تو جا نمیشع! 

بهش میگن انطباع کبیر در صغیر که محاله! 

پس یعنی ما یه بعد دیگه ای ذاریم غیر جسم مادی که ادراکاتمون اونجا ذخیره میشن! 

ک اون محل این ادراکات و احساساته درواقع! 

2728
بالوجدان آدما درک میکنن که یه چیزی غیر این بدن مادیشون دارن مثلا همین ک میگی ادراکات ما مال مغزه! ا ...

جالب بود ، بعضی وقتا منم با خودم فکر می کنم اگه روح نداشته باشیم فقط یکمی پوست و گوشت و رگ و عصبیم یعنی؟

من بر اساس همین واقعیت ثابت شده علمی که ما= مغز ما معتقدم جهان دیگری نیست ولی ببین علم نمی تونه چی ...

خب به نظر من اینکه تو این دنیا وجود داریم خودشم خیلی عجیبه من فکر می کنم هر احتمالی پنجاه پنجاهه

از کجا می دونید

خب فقط ما نیستیم که کلی کهکشان و سیاره های دیگه هست کلی چیز هست که ما حتی نمی‌دونیم معلومه که همچین چیزایی هست

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..
منم دوست دارم جهان دیگه ای باشه 

اره خیلی هست

حتی ۹۵٪اقیانوس هم کشف نشده شاید آدم فضایی های آبزی اونجا باشن 😂😂🤣💔

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..
جالب بود ، بعضی وقتا منم با خودم فکر می کنم اگه روح نداشته باشیم فقط یکمی پوست و گوشت و رگ و عصبیم ی ...

اصلا حتی نمیتونیم فکر کنیم! احساستمون افکارمون همه مربوط ب بعد روحانیمون هس نه مادی

اصلا اگه جهان دیگه ای نباشه واقعا عقلی نیست

چون این همه تو دنیا ما کار انجام میدیم بعد کلا باید نیستو نابود شیم

اصلا خب چرا اومدیم؟؟ 

کاملا بی هدف میشه اگ زندگی جاودانه نباشه

ینی خدا بااینهمه عظمتش کار بیهوده انجام میده؟ اصلا باعقل جور درنمیاد

چون تو جهان ک نگاه میکنیم خیلی همه چی رو نظم هستو دقیقه پس خدا چجور میتونه انقد بی نظم و بی دقت بشه وقای خودش افریننده نظم و.. هس؟