2737
2734
عنوان

آیا جهان دیگری وجود دارد؟

492 بازدید | 28 پست

دوستان عزیز لطفا جوابهای مذهبی و دینی ندهید چون من حوصله نقد این چیزهارو ندارم و جاش هم نیست . ولطفا نگید خواب دیدن دلیلش هست چون خواب هم دلایل علمی اثبات شده داره، فقط با چیزهای که خودتون با چشم خودتون دیدید بگید چون من خیلی در این مورد کنجکاوم ایا کسی میتونه ثابت کنه که وقتی این مغز ما که سرمنشأ همه احساسات و ادراکات ما هست از کار بیفته ما بازم میتونیم وجود داشته باشیم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو میخوای عالم مجردات رو با عالم ماده اثبات کنی 

ناشدنیه

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 
2728
خب هیچ جوره نمیتونم بهت ثابت کنم  ولی برنامه ی زندگی پس از زندگی رو دیدی؟ روایت کسایی هست که ...

خب من نمیتونم بگم این برنامه ها صدرصد واقعی اند من دنبال تجربیات فردی ام عزیزم 

من بر اساس همین واقعیت ثابت شده علمی که ما= مغز ما

معتقدم جهان دیگری نیست

ولی ببین علم نمی تونه چیز ماوراالطبیعه رو اثبات یا انکار کنه، فقط می تونه دلایل و یا نشانه های پیشنهاد شده برای اون مسائل ماوراطبیعه رو که در حیطه دنیای فیزیکی هستند رد بکنه (که تا الان این کار رو کرده)

اما علم نمی تونه ثابت کنه غول چراغ جادو وجود خارجی نداره

نمی تونه ثابت کنه هاگوارتز وجود خارجی نداره

نمی تونه ثابت کنه قالیچه پرنده وجود خارجی نداره

نمی تونه ثابت یا رد کنه وجود خدا رو (فقط براهین خداشناسی رو که در حیطه علم تجربی قرار می گیرن می تونه بررسی کنه)

در نتیجه اگر علمی می خوای پیش بری دنبال این نباش که ایا علم یک چیز ماورالطبیعه رو رد کرده یا نه، چون علم قرار نیست هر ادعای ماورالطبیعه رو اعتبار ببخشه یا اعتبار زدایی کنه

علم "دلایل" ارائه شده رو برای اون اوعای ماوراالطبیعه مورد بررسی قرار می ده و بعد رد می کنه

مثلا:

ادعا: جن دیدم 

علم: دلیل؟

ادعا: سایه ای رو دیدم که از پشت پنجره رد شد

علم: بررسی کردیم و اثبات شد که اون سایه، سایه یه گربه بوده، بنابراین چون دلیل کافی برای ادعای شما وجود نداره، ادعای شما فعلا مردوده

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
2738
خب شاید کسی تجربه ای داشته باشه

کلی مستند ایرانی و خارجی هست از کسایی ک رفتن اون دنیا و برگشتن 

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 

اکه واقعااااا دنبال سوالتی باید از اهلش بپرسی نه از ادم های معمولی که هزار نوع تفکر دارند که معلوم نیس درسته یا غلط اگه واقعا دنبال جواب سوالتی و برات مهمه که عقلی بهش دست پیدا کنی میتونم یکی رو بهت معرفی کنم که عقلی جوابتو بده

کاربری قبلم ترکید●کاربر یاس سیلی خورده هستم●#ماه راگم نکنی بین چراغانی ها
2706