2737
2734
عنوان

بتا۱۰۰۰۰ ده هزاروضربان قلب ۱۷۶جنسیت چی میتونه باشه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 423 بازدید | 61 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خدا کنه خدا از دهنت بشنوه عاشق دخترم 

خودمم عاشق دخترم دوتا پسر دارم این یکی از ترسم نپرسیدم چیه خدا کنه واسم دختر باشه اما مال شما معلومه دختره قلب بالا و بتای بالای 200داری

2731
خودمم عاشق دخترم دوتا پسر دارم این یکی از ترسم نپرسیدم چیه خدا کنه واسم دختر باشه اما مال شما معلومه ...

تو نت زدم میگن بی ربطه بتا بالا و ضربان قلب بالا خیلیل داشتن پسر بوده ولی علائمام با پسرم فرق داره

باشه عزیزم یه جا رو سراغ دارم ۱۲هفتگی میگه ولی من دوغ و لواشک زیاد میخورم میگن ویارت به پسرمیخوره

ایشالا در درجه اول سالم باشه بعدشم اونی بشه که دلت میخواد منم یه دختر دارم دلم میخواد این یکی پسر شه جمع کنم دیگه

وای خدا کنه خدا از دهنت بشنوه عاشق دخترم 

انشالله سالم باشه و هر جنسیای ک خودت دوس داری..من پسر باردار بودم ضربان قلبش همینجوری بالا بود 

من فقط مشتاق آرامشم  مشتاق اندکی فراموشی
2738
ایشالا در درجه اول سالم باشه بعدشم اونی بشه که دلت میخواد منم یه دختر دارم دلم میخواد این یکی پسر شه ...

چ جالب آخه آدم دوست داره از هر دو جنس داشته باشه منی که پسردارم آرزو دختردارم شما برعکس من ان شالله هرچی صلاح همون شه

تو نت زدم میگن بی ربطه بتا بالا و ضربان قلب بالا خیلیل داشتن پسر بوده ولی علائمام با پسرم فرق داره

واسه منم فرق داره سر پسرام گنده بودم الان شوهرم میگه اصلا مثل قبل نیستی 

انشالله سالم باشه و هر جنسیای ک خودت دوس داری..من پسر باردار بودم ضربان قلبش همینجوری بالا بود 

اره میگن به علائم نباید توجه کرد ولی گفتن ۱۵۰ به بالا دختره منم هی دارم خودمو امیدوار میکنم که دختره

وای مرسی عزیزم خودمو وشوهرم عشق دختریم

عزیزم این حرفا چیه خدارو شکر عاقل هستید چون وختر و پسر نداره‌.خدا کنه فقط سالم باشه وصالح .و کسای روکه آرزو بچه دارن دامنشون سبز بشه ایشالله

« دیری به شوق دیدن فردا؛ گریستم/ فردا چو شود؛ به حسرت دیروز زیستم/
واسه منم فرق داره سر پسرام گنده بودم الان شوهرم میگه اصلا مثل قبل نیستی 

من سرپسرم تا روزآخربالا آوردم و تنبل بودم و خواب آلود الان تر و فرزمو و بالا نمیارم عوق میزنم فقط 

2706