2733
2734
عنوان

مهریه

| مشاهده متن کامل بحث + 990 بازدید | 124 پست
عزیزم باید کمی سنگدل باشی. نمیگم بچه رو اذیت کن ولی اینو بدون پدر و مادرش نسبت بهش مسئولن. شما بهتری ...

به خدا همه کار برای بچهه میکنم .عمه‌ی بیشعورش زنگ میزنه اصلا انگار نه انگار من تو این خونه هستم به بچه میگه فلان کارو بکن اینم میگه‌ من تنهام کسی نیست کمکم کنه .بعش گفتم بچه چقدر بی چشم و رویی من همین الان برات شیرموز درست کردم تو به عمه ی بیشعورت میگی تنهام پس منم دیگه کاری بهت ندارم هر وقت اینجایی تو رو نمیبینم  .باباشم اومد بهش گفتم گفت کار خوبی کردی اینو به بچه گفتی باید قدر دانت باشه  خواهرای منم  میخوان کاری کنن تو دمتو بذاری رو کولت بری .

آراسته ظاهریم و باطن نه چنان القصه چنان که می نماییم ن اییم
چکار میکنه لج کنه؟ مهریتون نمیده؟ یا طلاقتون نمیده؟ همین الانم جفتشو ندارید

متاسفانه‌درست میگین الان هیچی ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان که مهریه تصویب نشده اما کاش نمایندگان مجلس بجاش یه طرحی میدادن که زن با مرد یکسان ارث ببرن.بعدم مهریه پشتیبانه.اون کسی که میگه مهریه نمیدم دنبال اینه که سیر شد ازت یا دلش یکی دیگه رو خواست و بهت خیانت کرد راحت باشه.بدون هزینه طلاقت بده.

کاش تو بودی تو سرنوشتم،کاش غم مهمان همیشگی من نبود،کاش زندگیم  فقط با خیالت طی نمیشد
الان که مهریه تصویب نشده اما کاش نمایندگان مجلس بجاش یه طرحی میدادن که زن با مرد یکسان ارث ببرن.بعدم ...

منم همینو‌بهش میگم ولی میگه اشتباه میکنی من عاشقتم ! حرف مفت

2728