2737
2734
عنوان

مهریه

| مشاهده متن کامل بحث + 990 بازدید | 124 پست
عزیزدلم مهریه ۱۴تا داره تصویب میشه.اون قدر محکمه که الان پرونده های مهریه رو هواست.بعدشم وقتی طرف مه ...

کاری که همسر سابقم کرد توافقی راضی به ۲۵تاسکه شد اون م چی هر ۵ماه و به وگلیم گفت مهریه همسر سابقمو میدم هرماه سه تا

(زن اولش)  و جریان این بود موقع که بامن زندگی میکرد مهریه اون تسویه کرده بود

مردک ده سال مهریه اون رو داد

و از امسال تا ده سال دیگه هم مهریه منوخدا از خود و خونوادش نگذره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره، البته اگه قبلش مغز خر خورده باشم.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2728
علاقش تو سرش بخوره

خودمم همینو بهش میگم .میگه وقتی تو مهریه نداشته باشی تازه با هم برابر میشیم

آراسته ظاهریم و باطن نه چنان القصه چنان که می نماییم ن اییم
نووووووووووچ مهریه مثل دل گرمی و پشتیبان میمونه واسه یه زمان مخصوصا تو این دوره زمونه

متاسفانه چون زن سابقش همش با مهریه تهدیدش میکرده اخرشم بهش داده .میترسه منم همین کارو کنم .هر چی هم میگم کار اون به من چه ربطی داره میگه حتما تو هم میخوای همین بلا رو سرم بیاری وگرنه انقدر اصرار به مهریه نمیکردی

مگه باید سکه بده؟ مگه سکه دادن واسه موقع جدایی نیست؟ 

چرا ولی اون همش فکر بعدشو میکنه .دیونه س

نه اشتباه محضه، چون بعضی وقتا تو زندگی به جایی میرسی که همین مهریه زندگیتو نجات میده و از سختیا میگذ ...

چی بگم واقعا خودمم موندم 

2738
خودمم به مهریه اعتقادی ندارم من کالا نیستم که در قبال پول و سکه خودمو در اختیار مرد بذارم

ازدواج نکردی که اینو میگی .من بی عقل به خاطر عشق و عاشقی مسخره همه چیو بخشیدم ولی الان خیلی پشیمونم خیلی

خواهرم  با ۶ سکه عقد کرد اقا گفت سکه نمیدم بعد چند ماه گفت نمیخامت طلاق با کلی بدبختی ۲ سکه ازش ...

منم همینو بهش میگم .میگم الان عاشقمی‌چند سال دیگه منو با تی پا میندازی بیرون .میگه پس مهریه رو میخوای اهرم فشارت باشه بندازی تو گردن من اسیرم کنی هر کار میگی به خاطر ترس از مهریه انجام بدم🙄

متاسفانه چون زن سابقش همش با مهریه تهدیدش میکرده اخرشم بهش داده .میترسه منم همین کارو کنم .هر چی هم ...

ایشون شکاک هستن حتما قبل از ازدواج پیش یه مشاور باید بره وگرنه بعدا دردسرساز میشه

2706