2733
2734
عنوان

من از این تیپ خیلی خوشم میاد ولی نمیدونم از کجا بخرم مانتو لی شو+++عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2210 بازدید | 98 پست

انگار با سگ هار دعواش شده 

اگه ترسیدي خودتو بغل کن هیشکی امن نیس!                         میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین🥀🖤.                 اگه فرستادی بگو منم برات صلوات بفرستم🙏
من  کاری به قدیمی و جدید بودن چیزی ندارم از چیزی خوشم بیاد میخرم  بعدشم این عکسش خیلی قدی ...

۲سال قدیمیه دیگ اون موقع ترند بوده خب اگ دوستداری خودت درستش کن دیگ😂بده خیاط زاپدار میکنه

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینکه ملیکا تهامیه کسی ازش خبر نداره؟ حالش خوبه واینا

اره پیج داره تو اینستا ولی عکس نمیذاره 

متن و ایناست 

یدونم دختر داره 

من فالو ندارمش

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
2731
اره پیج داره تو اینستا ولی عکس نمیذاره  متن و ایناست  یدونم دختر داره  من فالو ندا ...

پیجشو بده

میدونن که دروغ میگن، ما هم میدونیم که دروغ میگن و میدونن که میدونیم که دروغ میگن اما باز دروغ میگن. #خودشیرین_نباشیم (تاپیک باحالا تگم کنین❣)
 فکر میکنم لباس پوشیدن هرکسی به خودش مربوطه الان من تاپیک زده بودم لباس پوشیدن یکیو مسخره می ...

عا ببخشید فکر کردم نظرخواستی🙂

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
من  کاری به قدیمی و جدید بودن چیزی ندارم از چیزی خوشم بیاد میخرم  بعدشم این عکسش خیلی قدی ...

بوت جورابی بهش میگن بزن از دیجی  بگیر داره

این جا حتی ی امضا ساده از اشعار مورد داره واقعا الان من امضامو عوض کردم نی نی یار جان مشکل مم......کت حل شد؟♥کاربری پنجمه منه اگه مخالفی ریپ نزن مرسی
2738
بخدا اینو خودش جر واجر کرده عکس بگیره دقت کن چطوری پارست اینو هیچ جا ندارن😂

نه بابا خودش چطوری میخواد پاره کنه؟؟

ینی واقعا تابحال لباس پاره ندیدین این مدل؟

پس این همه تو اینستا شلوارا همه تا زانو پاره کلا شلوار نیست یه تیکه پارچه پارس که بعنوان شلوار میپوشن ندیدین یعنی؟؟؟؟؟؟ که این براتون عجیب میاد حالا 

تیره ام هست این

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
بوت جورابی بهش میگن بزن از دیجی  بگیر داره

اره دیدم از اینا

ولی اکثرا مشکی هستن 

لباس جینش مشابه شو ندیدم

2706