2726
احتمالا با خود مشاور رفته ویلا والا این حجم از نفهمی از یه مشاور بعیده هرچند مشاورا خودشون ی مشت ع ...

تا هرچي هم ميشه ميگن برو مشاور من احمقم رفتم كلي پول حرومش كرد بيشعور ميگه فيلمه يقين كه نداري بعد ميگه يعني فيلم رابطشو ديدي كه ميگي خيانت ميگم نه چت خيانتشو ديدم ميگه فيلم رابطه اگه بود سند  داشتي برا خيانت 

وقتي هم جنساي خودمون و تحصيل كرده هامون اينن ديگه هيچي

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تا هرچي هم ميشه ميگن برو مشاور من احمقم رفتم كلي پول حرومش كرد بيشعور ميگه فيلمه يقين كه نداري بعد م ...

تحصیل کرده بیسواد زیاده

ما گناه رو نمی بینیم مگر انکه زنی مرتکب آن شود ...!
تا هرچي هم ميشه ميگن برو مشاور من احمقم رفتم كلي پول حرومش كرد بيشعور ميگه فيلمه يقين كه نداري بعد م ...

اینطوری میگن ک هی تورو درگیر کنن هی بری پیششون پول بدی

دلسوزت ک نیستن! دنبال پولن

والا خودشون باشن میزنن شوهره رو جر میدن اونوقت ب مردم اینطوری میگن ک چی؟ ک هی درگیرش کنن و زنه نتونه بکنه از زندگی و هی با بدبختی سروکله بزنه و هی باز بیاد سمتشون

2728

مشاور اگ خیلی بلده بره زندگی خودشو جمع کنه همشون مشکل دارن با شوهراشون بلااستثناء 

ی مشت بیسواد چارتا مدرک چاپ کردن گذاشتن بالاسرشون فک میکنن عقل کلن

دوست من 15سال شوهرش خیانت می‌کرد 15سال رفت مشاور هی میگفتن بساز، عشوه بیا، فلان کن براش، اینطوری کن اونطوری کن آخرم طلاق گرفت

منم مامانمو بخاطر استرس بردم مشاوره اخه دکتر اعصابش گفته بود ببرش.به مامانم میگفت نقاشی بکش تا از نقاشیات بفهمم استرست از کجاست منشاشش.منم گفتم دکتر مادر من سواد نداره نمیتونه نقاشی بکشه مگه بچه مدرسه ایه که میگی نقاشی بکش .مادر من اضطراب داره.حالیش نمیشد دکتره .منم مادرمو برداشتم بردم.هروز میبردمش پیاده روی حالش خوب شد   

منکه اصلا مشاوره رو قبول ندارم

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین