2726
عنوان

مشتاق حرف زدن با خواستگارم نیستم

252 بازدید | 13 پست

بچه ها من واقا دلیلشو نمیدونم و اومدم که ببینم شما ها چه فکری میکنین

والا نمیدونم از استرسه یا کلا شخصیتم اینطوره و دیر جوش میخورم یا چی چون تاحالا با پسری نبودم و حسی به کسی نداشتم که بفهمم حس داشتن و نداشتن چجوریه

کلا خیلی مشتاق اینکه زود به زود برم بیرون باهاش یا حرف بزنیم نیستم

حس خاصی ندارم بهش بااینکه تفاهم زیادی داریم!

حدود ۷ یا ۸ بار دیدار حضوری داشتیم

حالا نمیدونم واقعا عادیه این حالت هام یا نه

اینو بگم که درکل وقتی فکر میکنم استرس میگیرم و ذهنمو با چیز دیگه ای دور میکنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
پس علاقه ای ایجاد نشده من فکر نمیکنم این ازدواج به صلاحت باشه چون باید یه کشش ورایشی نسبت لهش پیدا م ...

توی دیدارها، رسمی فقط سوال و جواب و صحبت داشتیم

اصا نمیدونم نسبت بهش چه حسی دارم!

اخه توی دیدارها، رسمی فقط سوال و جواب و صحبت داشتیم اصا نمیدونم نسبت بهش چه حسی دارم!

به نظرم بیشتر با هم باشین اهلشوخی هستین یکم فضاتون رو گم کنید 

اهل موسیقی باش شاید در این دنیا گوش دادن به یک موزیک حالت را خوب کند 

مشاوره برو بهتره

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
هستن کسای که با علاقه ازدواج کردن اما طرف مقابلشون خوب نبود و علاقه از بین رفته ،و چه ازدواج های دید ...

شرایط نسبتا خوبی داره ولی یکم رو ظاهرش دودلم و اینکه نمیدونم این ریسکو بکنم ازدواج کنم تا بعدا علاقه مند بشم یا نه