2726

عکسشو بزار

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

جای واکسن که تو بیمارستان میزنن اول قرمز میشه بعد ممکنه یکم چرک کنه نگران نباش

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی
جای واکسن که تو بیمارستان میزنن اول قرمز میشه بعد ممکنه یکم چرک کنه نگران نباش

آهان مرسی من چون زیاد اطلاع ندارم فک کردم از روی بازوش خون کشیدن الان ک خوندم فهمیدم جای واکسنشه 

آهان مرسی من چون زیاد اطلاع ندارم فک کردم از روی بازوش خون کشیدن الان ک خوندم فهمیدم جای واکسنشه&nbs ...

خواهش عزیزم منم پسرم جای واکسنش قرمز شدو یه جوش هم روش درومده بود انگار نگران بودم به دکترش نشون دادم گفت طبیعیه و خوبه که بدنش به واکسن علایم نشون داده جای نگرانی نیس

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی
الان خوابه تازه حموم کردم کلی لباسش تنش کردم نمی تونم دربیارم

خون که از قسمت ساق دست یا روی دست میگیرن

ربطی به لباس ندااه

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا