2726
عنوان

به شوهرم شک کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 557 بازدید | 41 پست
شماره مخاطباتو برداریجابنویس همشو پاک کن  بعدکه چکش کردی کارت تموم شد دوباره سیوشون کن توگوشی ...

نیازی نیست بنویسه یه گزینه هست به اسم import. اونو بزنه بعد تو یه فایل ذخیره کنه 

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نکن این کار و بنظرم اگه خیانت دیدی باهاش صحبت کن اگه آدم نشد اون موقع ی تصمیم جدی بگیر اما برا کاری& ...

نازگل ،خب گفت یه بار خیانت کرده ،اگه دوباره خیانت کنه دیگه درست نمیشه به نظر من ،مطمئن شو مدرک بگیر بعد اقدام کن

کسی که یبار خیانت کرده بازم میکنه الکی به خودت زحمت نده  آدمی که ذاتش خرابه درست نمیشه

دیگه واقعا دارم به این نتیجه میرسم 

لعنت به من که خودمو گول زدم

خدا بزرگه 🌸☘
نیازی نیست بنویسه یه گزینه هست به اسم import. اونو بزنه بعد تو یه فایل ذخیره کنه 

👌👌 بیو عالی

یه فاتحه به روح برادر۲۲سالم میفرستی🤍🖤 باحیوانات بدباشی باهات بدم👎☠️
به نظرم بی خیال شو این کار جز اعصاب خوردی بر خود هیجی نداره  بعدا چند بار مچشو بگیر انگار دیگه ...

دیگه اگه دوباره اینکارو کرده باشه 

اشتباه نیست ،انتخابشه 

اگه بازم کوتاه بیام ، دفعه بعد میاره خونه

خدا بزرگه 🌸☘

فعلا بچه دار نشو تا مطمین نشدی 

و عجله نکن 

بهترین کار چک کردن از گوشی خودشه 

شب خودتو بزن ب خواب اونم میخوابه نهایتا یکساعت بعد از تو اون موقع چک کن 

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍
متاسفانه آره  خواستم یه فرصت بدم بعدا نگم شایدم درست میشد

حالا دفعه اول جدا نشدی رو کاری ندارم ولی حقشه خودتو ازش بگیری مهرم بزاری اجرا هرجوری که هست واقعا با ادم خیانت کار زیر یه سقف نمون

تو نگاه باز تاب عمق یه رویاست ....!