2726
عنوان

اگه تو غذاتون مو پیدا بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 792 بازدید | 81 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیگه از اون غذا نمیخورم

شدیداااا حالم بد میشه

درخواست قبول نمیکنم🙏🙏🙏.....⁣مشکل از جایی شروع شد که یک مشت آدمِ اشتباه ؛با هم به زیرِ سقف هایی رفتند ،که قرار بود میزبانِ آدم های درست باشد ...🍃🎈🍃🎈🍃🎈🍃مشکل از جایی شروع شد ؛که دو نفرهایی با هم جفت شدند ؛که هرکدام یا دلشان جایِ دیگری بود ،یا دنیاهایشان با هم فرق داشت ...دونفری که حتی سرِ سوزنی یکدیگر را نمی فهمیدند ...مشکل از جایی شروع شد ؛که بیشترِ دو نفرهای جهان ،هم خانه شدند اما همدل نشدند ...فارغ شدند اما عاشق نشدند ... !و مشکلِ اصلی درست همان جایی شروع شد ؛که همان دونفرهایِ اشتباهی ؛سه نفر شدند ... !!!
واااای اتفاقا منم به همینا فکر میکنم که نمیتونم بخورم دیگه هوووف خیلی بده😫😫😫😫

😂😂😂😂😂اره خیلیییی 

لطفاً واسه منم سر نماز یا دعا خوندنتون دعا کنین⁦❤️⁩
2728

بستگی داره کجا باشه از اونجایی ک همیشه موهای خودمه 😶 

ب خوردن ادامه میدم ✌️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️

هی تو پرَنسِس بابا !!اگه بابات پسوُردِ گوشیتو پیدا کنه که میشی مرحومه مغفورِ بابا                               ساقه طلایی کی شد ۱۰ هزار تومن؟ تو این مملکت خفه هم نمیشه شد دیگه  
منو شوهرم همش تو غذامون مویه....مشکلیم نداریم..بر میداریم میخوریم..

چرا همش😳😳😳😳😳😳😂😳

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚
چون موهام همش میریزه......

وای چه بد...اینطور پیش مهموناتون خیلی بده که واقعا

چرا روسری سر نمیکنی موقع آشپزی😕شوهرت گناه داره بابا چه کاریه اخه

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚
چه شوهر مهربونی خواهرم شما هم بیشتر دقت کن چرا تو غذاش موعه؟ 

خخخ .نمیدونم بخدا .همیشه هم تو غذای اون مو پیدا میشه 😂😂

من همون بهونه سابقم😊باچهار سال سابقه عضویت 😎😎کلمه عبورمو فراموش کرده بودم 😑همین😏پس فک نکن من تازه واردم😏😏😏😂
2706