2137
2106

من خودم نمی خورم.ولی خیلی پیش اومده تو غذای همسرم مو پیدا شده‌.طفلی هیچی نمیگه‌.مو رو کنار میزاره غذاشو میخوره

من همون بهونه سابقم😊باچهار سال سابقه عضویت 😎😎کلمه عبورمو فراموش کرده بودم 😑همین😏پس فک نکن من تازه واردم😏😏😏😂

میزبان اینهمه زحمت کشیده حالا به تار مو تو غذاش باشه خیلی زشته که اوق بزنیم یا یهو دست از غذا خوردن بکشیم تمام خستگیش تو تنش میمونه و خجالت زده میشه . من خونه خاله همسرم این اتفاق افتاد اروم جوری که کسی متوجه نشه مورو برداشتم گذاشتم کنار اون یه تیکه برنجم یه گوشه گذاشتم و بقیه رو خوردم

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1400/01/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ،1400/04/9 دیانای مامان تو راهه ، یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

🤣🤣🤣تو غذا اون مو پخته هرچی محتویات هم داشته تو کل غذا پخش شده که

واااای اتفاقا منم به همینا فکر میکنم که نمیتونم بخورم دیگه هوووف خیلی بده😫😫😫😫

بسم الله الرحمن الرحیم...
2166

دیگه از اون غذا نمیخورم

شدیداااا حالم بد میشه

درخواست قبول نمیکنم🙏🙏🙏.....⁣مشکل از جایی شروع شد که یک مشت آدمِ اشتباه ؛با هم به زیرِ سقف هایی رفتند ،که قرار بود میزبانِ آدم های درست باشد ...🍃🎈🍃🎈🍃🎈🍃مشکل از جایی شروع شد ؛که دو نفرهایی با هم جفت شدند ؛که هرکدام یا دلشان جایِ دیگری بود ،یا دنیاهایشان با هم فرق داشت ...دونفری که حتی سرِ سوزنی یکدیگر را نمی فهمیدند ...مشکل از جایی شروع شد ؛که بیشترِ دو نفرهای جهان ،هم خانه شدند اما همدل نشدند ...فارغ شدند اما عاشق نشدند ... !و مشکلِ اصلی درست همان جایی شروع شد ؛که همان دونفرهایِ اشتباهی ؛سه نفر شدند ... !!!
واااای اتفاقا منم به همینا فکر میکنم که نمیتونم بخورم دیگه هوووف خیلی بده😫😫😫😫

😂😂😂😂😂اره خیلیییی 

لطفاً واسه منم سر نماز یا دعا خوندنتون دعا کنین⁦❤️⁩
2165

بستگی داره کجا باشه از اونجایی ک همیشه موهای خودمه 😶 

ب خوردن ادامه میدم ✌️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️

همونیم که دوسم داشتید 😎✌️                           عاقا بی زحمت با من مخالفین ریپ نزین                         چون من اختیار دهنمو ندارم مرسی عه😎✌️ 
2183
چه شوهر مهربونی خواهرم شما هم بیشتر دقت کن چرا تو غذاش موعه؟ 

خخخ .نمیدونم بخدا .همیشه هم تو غذای اون مو پیدا میشه 😂😂

من همون بهونه سابقم😊باچهار سال سابقه عضویت 😎😎کلمه عبورمو فراموش کرده بودم 😑همین😏پس فک نکن من تازه واردم😏😏😏😂