2726
عنوان

اعصابم به هم ریخته ، دلم‌میخواد گریه کنم فقط ....‌.

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 26 پست
ویندوز سون هست . ایت ریختیم اصلا هنگ کرد و یه وعضی . تازه جلو فامیلمونم خجالت کشیدم ، لپ تاپ بدبخت ...

میدونی ویندوز 8 کلا ویندوز خیلی خوبی نیست برای لپ تاپها و سیستمهای تاچ خیلی خوبه.. ویندوز 7 هم ویندوز پایینی نیست. شاید ایراد دیگه ای داره.. الان مشکل برنامه روی ویندوز 7 چیه؟ بنظر من جای 8، ویندوز 10 رو امتحان کن.

عزیزم دانشگاه های دولتی اتاق کامپیوتر دارن  میتونی بری اونجا اگر دانشگاه بازه حتی من یادمه خیل ...

دانشگاهم که دولتیه .

باشه ممنون حالا پرس و جو میکنم .

راستی هزینه داره؟

واحد اندازه گیری خوشبختی : نفس های مادر بر ثانیه             کاربری توسط دوتا دوست که شبیه خواهرن اداره میشه❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونی ویندوز 8 کلا ویندوز خیلی خوبی نیست برای لپ تاپها و سیستمهای تاچ خیلی خوبه.. ویندوز 7 هم ویندو ...

باشه حالا میپرسم ببینم‌میشه .

ممنون😔❤

واحد اندازه گیری خوشبختی : نفس های مادر بر ثانیه             کاربری توسط دوتا دوست که شبیه خواهرن اداره میشه❤❤❤
2728
قیمت پایین مثلا چقدر؟  نمیکنن حداقل یه جا قسطی بردارن . حالا این ترمو یه خاکو تو سرم‌میکنم ، ...

تو دیوار بگردی پیدا میشه 

قسطی هم اگر طرف اشنا باشه بهتون میده 

نگران نباش گلم 

با پدرمادرت صبحت کن اگر پس اندازی داری هم بزار انشالا بتونی بخری

خدایا همین که تو هستی برای من کافیه🙃
به استادت بگو کامپیوتر ندارم شاید هماهنگ کرد دانشگاه اجازه بده هروقت نیاز داشتی استفاده کنی 

بهش دارم میگم ، ببخشید بلا نسبت شما انگار گاوه .

میگه بالاخره باید تهیه کرد .

زنیکه بیشعور

تو دیوار بگردی پیدا میشه  قسطی هم اگر طرف اشنا باشه بهتون میده  نگران نباش گلم  با ...

مرسی .

اره واقعا باید همین کارو بکنم❤

ممنون که راهنماییم کردی⚘⚘⚘

دانشگاهم که دولتیه . باشه ممنون حالا پرس و جو میکنم . راستی هزینه داره؟

خواهش گلی نه عزیزم رایگان بود ما همیشه استفاده میکردیم تازه مسول هم داشت ک اگر مشکل داشتیم راهنمایی میکرد حل میشه غصه نخور 

خدایا همین که تو هستی برای من کافیه🙃