2733
2734
عنوان

لطفا بیاین کمک خیلی استرس دارم

54 بازدید | 4 پست

من عفونت شدید داشتم رفتم دکتر معاینه کرد گفت خیلی شدیده خلاصه قرص چنتا داد و پماد استفاده کردم خیلی خوب شدم ینی منیکه همیشه ترشحات پنیری سفید و زرد داشتم الان دیگه روزی شاید یبار اونم خیلی کم ترشح داشتم.تا دیروز ک باز دیدم شروع شده ترشحات سفید رنگم.ک اینم بگم دلدرد پریودی دارم و قراره پریود شم.ینی اینا ترشحات قبل پریودیه؟از صبم باز همش این ترشحاتو دارم

هشدار به خانم های عزیز سایت

متاسفانه در این سایت که قرار بوده سایت مختص زنان باشه برخی مردان پست روانپریش که سادیسم و جنون جنسی دارن با نام و عکس زنان مطالبی مینویسند که زنان و دختران ساده لوح را متمایل به بازگو کردن اسرار خصوصی و جنسی خود و شوهرانشون بکنند تا  خود ارضایی کنند . لطفا مراقبت کنید و به این تاپیک ها اصلا جواب ندید و نشون بدید که جواب احمقان خاموشی است به خصوص احمقان روانپریش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وا

باور کن خودم تا حالا به چند تاشون برخورد کردم همه آنها یه راست میرن سمت شکم و زیر شکم خانم ها و مطالب و سوالات حاشیه ای میکنند و اطلاعات محرمانه و شخصی زنان ساده لوح را تخلیه میکنند تا مثلا حال و تفریح کنن