2733
2734

به دلم موند یه دکتر خوب و محترم برم که باسواد باشه !

اگه هم باشه انقدر کمن که وقتاشون همش پره

پیج افشون رو دیدم استوری هاشو خوندم از ته دلم ناراحت شدم

متاسفانه در این سایت که قرار بوده سایت مختص زنان باشه برخی مردان پست روانپریش که سادیسم و جنون جنسی دارن با نام و عکس زنان مطالبی مینویسند که زنان و دختران ساده لوح را متمایل به بازگو کردن اسرار خصوصی و جنسی خود و شوهرانشون بکنند تا  خود ارضایی کنند . لطفا مراقبت کنید و به این تاپیک ها اصلا جواب ندید و نشون بدید که جواب احمقان خاموشی است به خصوص احمقان روانپریش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وای منم هفته دیگه باید برم دکتر زنان همش استرس دارم  از معاینع شدن وحشت دارم اون اسپکلوم دا ...

من عفونت حاد دارم باورت میشه انقدر تجربه های بدی داشتم و تحقیرم کردن نمیتونم برم 

خداروشکر من پیش چند تا دکتر رفتم همشون مهربون و خوب بودن تعجب کردم اینجوری گفتین

من آخرین بار رفتم پزشک نه تنها مشکلمو درمان نکرد یه معاینه خیلی سطحی و بد کرد و یه داروی اشتباه که حالمو بدتر کرد

به جاش میگفت بیا واست لابیاپلاستی کنم !!!!

آخه من مگه از تو نظر خواستم اومدم دردمو حل کنی نه لابیا پلاستی

2738
من آخرین بار رفتم پزشک نه تنها مشکلمو درمان نکرد یه معاینه خیلی سطحی و بد کرد و یه داروی اشتباه که ح ...

اگه مجوز اینا رو به خاطر برخورد بد و بی مهارتی و تبدیل کردن درمان به تجارت و سوء استفاده از موقعیت شغلی باطل میکردن میفهمیدن که باید درست رفتار کنن 

یکی از حساس ترین شغل هایی که با جوون و ابروی مردم طرفه و باید نظارت بیشتری روش انجام بگیره متاسفانه کمترین نظارت ها و پاسخگویی ها رو ندارن 

خداییش اخلاقای گندی دارن بعضیاشون من کیستم ترکیده بود رفتم ی دکتر خواستم‌تحت نظر اون باشم چک آپ کنم احمق بهم گفت برو سونو بده اورژانسی دادم‌اومدم گفت خب سونوت مشکل نداره درد اصلیتو بگو گفتم واااا گفت والا رابطه ای چیری داشتی بگو همه دخترا اولش اینجوری میگن گفتم بخدا ن واااااا ولی پیش ی دکتر دیگ میرم بخدا هم ویزیتش کمتر بود هم درمانم بهتره هم حرفامو گوش میده 

2706