2726

کسی هست؟

خدایا به ابروی فاطمه ی زهرا قسمت میدم به همه ی منتظرا یه نی نی از نوعه سالم و زیباشو هدیه کن....آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام من میخونم خدا به دلت ارامش بده

وای ازت ممنونم عزیزدلم واقعا لطف بزرگی میکنی در حقم باید تا جمعه وارتاش خونده بشه میتونی عزیزم؟؟؟چون نمیخام خدیون شی

خدایا به ابروی فاطمه ی زهرا قسمت میدم به همه ی منتظرا یه نی نی از نوعه سالم و زیباشو هدیه کن....آمین
سلام خوندنش چطوره.. هر روز یک جز؟؟؟؟ 

ن هرجور ک‌بخونی فقط تا جمعه باید خونده شه پسرم شش ماهشه خیلی اذیتم میکنه نمیتونم بخونم پریود شدم

دو جز رو من به جاتون میخونم.. برام دعا کنید استخدامی قبول شم یه جای خوب که به صلاحم باشه

عزیزم ازت ممنونم انشاالله ک قبول میشی....جز۱۳و۱۴ رو بخون گلم خدا کمکت کنهمن از ثوابش چیزی نمیخام تمام ثوابش نثار خودت برگرده ب زندگیت و بتونی قبول شی 

سلام من میخونم خدا به دلت ارامش بده

عزیزم میتونی بخونی دو جز رو‌تاجمعه؟

حتما آن شالا شما هم حاجت روا بشی

عزیزم ی  خواهشی دارم ازت

میخوام موقعی ک قرآن میخونی ب یاد نی نی من باشی ک سالم بغل بگیرمش و همه اونایی ک منتظرن دامنشون سبز شه

وقتی روشنایی های منو خاموش میکنی؛ بعدش از تاریکیم شکایتی نداشته باش...
عزیزم ی  خواهشی دارم ازت میخوام موقعی ک قرآن میخونی ب یاد نی نی من باشی ک سالم بغل بگیرمش و هم ...

ای جونم عزیزممممم فداتشم باید الان تقریبا تو چارماه باشی درسته؟

ای جونم عزیزممممم فداتشم باید الان تقریبا تو چارماه باشی درسته؟

اره عزیزم دقیقا چهار ماهمه از کجا فهمیدی 😄❤

وقتی روشنایی های منو خاموش میکنی؛ بعدش از تاریکیم شکایتی نداشته باش...
اره عزیزم دقیقا چهار ماهمه از کجا فهمیدی 😄❤

چون منم پارسال ماه محرم حامله بودم و مهر ماه رفتم ان تی

2706