2737
2734
عنوان

شوهرم با امروز۴روزه رفته دلم گرفته خیلی تنهام

| مشاهده متن کامل بحث + 65691 بازدید | 1389 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صبر کن تا موعد دادگاه.ببین چی میشه ولی خ عجیبه یهو رفته  فکر کنم عجولانه تصمیم گرفته

خبلی ناراحتم تو دادگاه بگم که شب قبلش باهام خیلی خوب بود؟

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
2731
اره

اولش نباید یکمشو بده؟

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
خبلی ناراحتم تو دادگاه بگم که شب قبلش باهام خیلی خوب بود؟

حتما بگو

بگو واسه گواهینامه گرفتن کتکم زد بعد عذرخواهی کردو خ مهربون شد صبحش خونه رو ترک کرد .بگو جواب تماسامم نمیداد

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

برای امضاءت

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌻

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم  پیج‌صندل و مکرومه دوستم (Arnikaa__shop)بگید از طرف نرگس معرفی شدید تخفیف هم میدن😍حتما ببینید مدلاشونو تو اینستا،~~~~میشه برام یه صلوات بفرستی؟🍃
2738
حتما بگو بگو واسه گواهینامه گرفتن کتکم زد بعد عذرخواهی کردو خ مهربون شد صبحش خونه رو ترک کرد .بگو ج ...

استرس دارم 

برای امضاءت اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌻 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌻 ...

مرسی عزیزم منم برات فرستادم

اره خونه مامانش اینکه از خونه بره خط قرمز من بود هم رفت هم سیگار کشید این مرد دیگه بدردم نمیخوره ولی ...

مگه سیگار کشیدن چیه 

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
2706