2733
2739
عنوان

شوهرم بچه میخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 943 بازدید | 54 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهترین راه مشورت با یه مشاور خونوادست بقیه فقط تجربیات و نظرات شخصیشونو میدن که معلوم نیس چقدر ...

پول نمیده واسه مشاوره قبول نداره مشاوره هارو .خودش مهندس برقه .تحصیلات داره میگه من خودم بیشترازونا میفهمم...من حرفشو قبول ندارم هرکس توتخصص خودش کمک کنندس ‌.ولی پول به مشاوره نمیده جایی ام نمیزاره تنها برم...بخام برم بایدبفهمه.

2731

نمیدونم چی بگم برات صلوات فرستادم ایشالله مشکلت حل شه یعنی دلش مساد بچه ی خودشم اینجوری تنبیه کنه و سختگیری تو درسو اینا ؟ دخترتون طفلی چه حرف گوش کنه میگه نیم ساعت سرپا بایست وای میاسته و شلوغی نمیکنه بچه

مردا این سن ک میشن انگار عین پیرمردای ۸۰ ساله میشن 

همش بزرگتری میکنه توهمه چیز واسه من.میگه نگرانتونم...شماخانوادمید...نمیدونم چه غلطی بکنم...ازیه طرف وقتی بهش محبت میکنم ونوازشش میکنم انگاربایه بچه ده ساله طرفم .درک نمیکنم بخدا

2738
نمیدونم چی بگم برات صلوات فرستادم ایشالله مشکلت حل شه یعنی دلش مساد بچه ی خودشم اینجوری تنبیه کنه و ...

نه ...منم همینم حرفی بزنه لال میشینم میگم چشم.ولی جیگرم برای بچم میسوزه.توروخدا بگید چکنم که بابچم اروم برخورد کنه..به پدرمم میگم میگه همه چیشوازش بگیر و برو .اخه خداروخوش نمیاد من ازاعتماد یه آدم سواستفاده کنم وبزارم برم.اون اگه بمن چیزی داده تضمین این بوده ک بهش اعتمادکنم وازدواج کنم باهاش نه اینکه خیانت درامانتش کنم هرچقدم ک بدباشه

بخدا ندارم خواهره من .ندارم قبل اومدن این اقا من تویه خونه ی اجاره ای ته تهران بودم لباسشویی نداشتم ...

پس حتما مشاوره برو 

و پشت سر همیشه پیش شوهرت از خوبیای دخترت تعریف کن مثلا بگو دخترم امروز می‌گفت بابا علیرضا چقد مهربونه یا فلان کادو رو برام خرید چقد قشنگع این روش و امتحان کن مطمئنم باش آروم آروم دلش نرم میشه

خب چجوری باید رفتارکنم .؟؟همچین آدمی درست میشه یانه؟؟

ببین شرایط شما خاصه منم ادم معمولیم شما حتما به یک مشاوره احتیاج دارین شوهرت اگ نمیداره بری بیرون خوب مشاوره تلفنی هست حتی بعضیاشونم رایگانه از ۱۱۸ بگیر شمارشو وقتی ک شوهرت نیس تماس بگیر فقط بنظر من قبل بچه دارشدن حتما حتما بامشاور درارتباط باش پشت گوش ننداز شما سنی نداری حیف خودتو دخترته 

2706