2733
2734

یه دونه از این قلبی ها گرفتم میزنم بعد نیم ساعت انگار نه انگار 

یه مارکی میخوام که موندگاریش خوب باشه یکمم رنگ بده مرسی ❤️

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍
هدی بیوتی

مرسی عزیزم 

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هدی بیوتی

موندگاریش خوبه عزیزم ؟

2731
موندگاریش خوبه عزیزم ؟

اره عزیزم راضیم خوبه

خود برقش بعد نیم ساعت میره اما اون صورتی میمونه رو لب 

از ازل تا به ابد قلبم به نامت تاج من💙👑💙...استقلالی بودنم تنها اتفاق قشنگ زندگیمهシ💙💙 
اره عزیزم راضیم خوبه خود برقش بعد نیم ساعت میره اما اون صورتی میمونه رو لب 

عزیزم میشه هر موقع وقت کردی عکسشو بفرستی 

عزیزم میشه هر موقع وقت کردی عکسشو بفرستی 

عزیزم عکس ازش گرفتم الان چرا اپلود نمیشه تو سایت؟ 

از ازل تا به ابد قلبم به نامت تاج من💙👑💙...استقلالی بودنم تنها اتفاق قشنگ زندگیمهシ💙💙 
2738
عزیزم عکس ازش گرفتم الان چرا اپلود نمیشه تو سایت؟ 

نمیدونم چرا شانس منه😂