2733
2734
عنوان

پسرا تو سربازی اموزشی چیکار میکنن

1688 بازدید | 21 پست

خیلی سخت میگیرن بهشون؟ 

چطور میشه فهمید یکی کجا افتاده اموزشی وقتی خبری ازش ندارم خیلی دوس دارم بدونم 

چرا نمیزارن تماس بگیریم باهاشون این قانونا یعنی جی اخه 

من تو این حال نبودم...😭😭😭💔💔💔اونا منو به این حال رسوندن😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره سخته خیلیم سخته 

جدی 😢😢

من دوس پسرم باهام تموم کرد حالش بد بود دو ماه بیشتره چند روزه رفته سربازی‌..خیلی منتظر شدم برگرده ولی نیومد 

تو اموزشی انقد سخت میگیرن که دلش بخواد زنگ بزنه ؟ گوشی نمیبرن؟زنگ زدم گوشیش روشنه ولی جواب نمیده

پسرت سربازیه یا عشقت  یاداداشته

عشقم ولی قبل اینکه بده باهام تموم کرد...فکر میکردم قبل رفتنش میاد منو ببینه ولی....چند روزه رفته پیم دادم بهش آن نیس زنگ زدم روشنه گوشی ولی جواب نداد خودمم تعجب کردم روشنه 

جدی 😢😢 من دوس پسرم باهام تموم کرد حالش بد بود دو ماه بیشتره چند روزه رفته سربازی‌..خیلی منتظر شدم ...

داداشی منم رفت سربازی ی چهل روزی میرن اموزشی حتی خونه هم نمیان منم دلم براش تنگ شده

2738
داداشی منم رفت سربازی ی چهل روزی میرن اموزشی حتی خونه هم نمیان منم دلم براش تنگ شده

ب سلامتی  انشالله بره برگرده داداشمم میخاد بره اصلا حال خوبی ندارم یهو دوتاشونم میرن دوس پسرم که قبل رفتن تم م کرد باهام  اصلا نفهمیدم کجا افتاد....منم پیم ندادم دو ماهه بهش اون اینکارو کرد من نمیکنم به پاش....خیلی دوسش دارم ولی دلمو شکست بخاطر همین نرفتم سراغش ولی وقتی فهمیدم رفته زود پیم دادم ببینم راسته که دیدم جواب نمیده😢

گمان بد نده مطمئن باش نمیذارن  اگ دستشون ببینن براشون بد میشه

اره منم میدونم ولی زنگ میزنم روشنه....آنلاین نمیشه اصلا ولی روشن بود دیروز زدم....مونوم کسیم نیست کمکم کنه....ما تموم کردیم خودش تمون کرد باهام رفت دو ماه بیشتره حالش اصلا خوب نبود میخواست که تنها باشه خیلی حساس بود سرباری بهمش ریخته بود نمسخواس من بمونم به پاش میگف تا من برگردم دو تا بچه داری و....اخرش دلمو شکست منم جوابشو دادم ولی دو روز پیش پیم دادم جواب نداد آنلاین نشده چند روزه دیروز زنگ زدم دیدم روشنه تعجب کردم....بنظر شما من باز زنگ بزنم

میترسم عصبی بشه اگه جواب بده بد برخورد کنه باهام بگه تموم کردم باهات....از یه طرف دلم طاقت نمیاره میگم اون الان حساسه تازه داره میره احتیاج داره پیشش باشم....سه ماه پیشم همش خواسم پیشش باشم ولی خیلی بد برخورد کرد باهام بنظرتون پیگیر باشم زنگ‌بزنم باز؟؟

اگ براش مهم نیسی بدار بره ولش کن بخدا پسرا اینقدرم ارزش ندارن 

خیلی دوستش دارم خیلی این سه ماه همش گریه کردم هیشکی نیس کمکم کنه وقتی فهمیدم رفته طاقت نیوردم پیم دادم جواب نیومد دیگه انم نشده از اون روز بعد زنگ زدم بوق خورد ولی جواب نداد گیج شدم اصلا....همش میگم اون منو ول کرد من چرا دنبالش اون باید باشه ولی میگم منم نرم اونم نیاد تموم بشه این دوس داشتن....خیلی دوسش دارم اونم داشت ولی دلمو بد جور شکست و گفت برو منم گفتم میاو خودش ولی نیومد که😔

خیلی دوستش دارم خیلی این سه ماه همش گریه کردم هیشکی نیس کمکم کنه وقتی فهمیدم رفته طاقت نیوردم پیم دا ...

ب احتمال صددرصد ک گوشیش دستش نیس چون اونجا گوشی نمیذارن ببره ک آخه ...ی جایی سایلنت کرده گذاشته رفته ...چند سالته؟

2706