2733
2734
عنوان

شیفت شبم .. کاربر اقا

| مشاهده متن کامل بحث + 3409 بازدید | 180 پست
ببخشید میشه یکم راجع به شرایط شغلیتون بپرسم؟

والا بنظرم این رشته فقط علاقه میخاد ..فکر کن همین آخرین ماموریتم یه سرباز ۱۹ ساله تیر زد ب پاس...بعد یه جای بلندی بود ماشین نمیشه رفت ..خونم ازدست داد ..ما رفتیم ب هزار زحمت اوردیمش پایین ،پانسمان کردیم ،۳ تا رگ گرفتم ۳ تا سرم ،پاشو اتل بستم،علایم حیاتی چک کردم، گزارشش نوشتم ،امبولانسو شستم،وسایل مرتب کردم، وسایل جایگزین کردم..خودت ببین چطورع

کاربراقا...أَللّهُمَّ لا تَکِلْنِى إِلى نَفْسِى طَرْفَةَ عَیْن أَبَداً: «خدایا مرا حتى به اندازه یک چشم بر هم زدن به خویشتن وامگذار»!(1)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آهااااا تو همونایی ک من زنگ میزنم اذیتشون میکنم  قطع میکنم خخخخخ 🤣🤣 فوریت های پزشکی والا من ...

انصافا‌نکن باورکن دیشب من جای همکارم اپراتوربودم هر ۳۰ دقه یبار یکی الکی زنگ میزد تاخود صب نشد یکم بخابم‌

کاربراقا...أَللّهُمَّ لا تَکِلْنِى إِلى نَفْسِى طَرْفَةَ عَیْن أَبَداً: «خدایا مرا حتى به اندازه یک چشم بر هم زدن به خویشتن وامگذار»!(1)
2731
من ۹۰ کنکور دادم خوش بحالتون دوباردادم خوب نشدم درسم خوب بودا اما کنکور نمیدونم برام خیلی سخت بود&nb ...

دیر نیس من خودمم میخونم امسال واسه کنکور 

انصافا‌نکن باورکن دیشب من جای همکارم اپراتوربودم هر ۳۰ دقه یبار یکی الکی زنگ میزد تاخود صب نشد یکم ب ...

🤣🤣🤣🤣خیلی حال میده نمیدونی ک 

کاربری واگذار شده باتشکر 😜لطفا دیگ فضولی نکنین 😊
سلام، 😄منم اومدم شبتون خوش😂

شب شماهم‌خوش

2738
از لحاظ شرایط استخدام و درامد چطوره؟

اونش خوبع‌درامدها بدنیس یعنی متوسطه اکثرا دوجا کارمیکنن و میشه تا ۲۰‌ با دوجا‌درامد داشت

دیر نیس من خودمم میخونم امسال واسه کنکور 

من لیسانس زیست شناسیمو گرفتم اما نمیدونم برم ارشد آناتومی یا دوباره کنکور کارشناسی بدم ؟آناتومی رو دوست دارم اما انگار اونم کار نداره نه؟؟شما برا ارشد کنکور میخای بدی؟

سنگ وجود داره ببین لگنچه جایی ک توش ادرار هست و از اونجا می‌ره داخل حالب‌ودفع میشه ایشون ی سنگ بین حالب و لگنچه داره که باعث شد تخلیه ادرار درست صورت میگیره و کلیه مقداری متورم بشه همون هیدرونفروز ک گفتن و‌هم‌ دردا نسبت ب سنگی ک‌داخل خود کلیس بیشتره هم می‌تونه عوارض وعف.نت بده...نیاز ب کارتهاجمی داره 

یه سوال داشتم درمورد چشم‌پزشکی

چشم‌‌پزشکیه تخصصیه بپرسید تونستم یاشه

سنگ وجود داره ببین لگنچه جایی ک توش ادرار هست و از اونجا می‌ره داخل حالب‌ودفع میشه ایشون ی سنگ بین ح ...

وای خدای من موندم چیکار کنم یک ماهه دکتر گفته باید هر دو کلیه عمل شه ولی اصلا اوضاع مالیم خوب نیس خدا خودش کمک کنه

2706