2726

شما کجا هستید

تو منو میبینی ولی نه همه ی منو...تنها هدفم مفیدبودنه  وبعد برگشتن به آغوشِ خاک به آرامشِ الهی به کنار امیر بودن و تو دنیایِ امیر زندگی کردن..💔خدایا از تفکرات منفی بیزارم نجاتم بده 💔خدایا مثبتم کن خدیا منو همه رو ورژنی از خودت کن....

عزیزم من توتاپیک قبلیت گفتم که میخوام کمک کنم یه خانم برام پیام دادگفت نیازداره ومریضه باهم بهش کمک کنیم؟تاپول بیشتری بهش برسه

غم که ازحدبگذرد دل حس پیری میکند♡                     سن هرکس راغمش اندازه گیری میکند ♡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من توتاپیک قبلیت گفتم که میخوام کمک کنم یه خانم برام پیام دادگفت نیازداره ومریضه باهم بهش کمک ...

بله عزیزم من با ایشون صحبت کردم و شماره کارتشونو گرفتم اگه شما هم مایل بودید خدا ده برابرشو بهتون برمیگردونه شک نکنید❤

2728
بله عزیزم من با ایشون صحبت کردم و شماره کارتشونو گرفتم اگه شما هم مایل بودید خدا ده برابرشو بهتون بر ...

میشه کاربریشون روبزارین ممکنه اونی که شمامیگین یکی دیگه باشه

غم که ازحدبگذرد دل حس پیری میکند♡                     سن هرکس راغمش اندازه گیری میکند ♡
خدا ازتون راضی باشه عزیزدلم❤خیلی خوشحالم که میتونیم یکیو هرچند کم ولی خوشحال کنیم مرسی که همراهم بود ...

ببخشید میتونم بپرسم شماچقدربهشون کمک میکنین.

عزیزم من قراره ۱۰۰تومن فردا بریزم واقعا هم همینقد توانمه اگه پول بیشتری داشتم میدادم 

عزیزم همین که‌ انقدرمیتونیم‌کمک کنیم خوبه کاش میشد چندنفردیگه هم پیداکنیم تاپول بیشتربراشون جمع بشه

2706