2733
2734

حداقل سه ماه. بیرون برو ببین چطور به بقیه نگاه می‌کنه یه خانم دقیقا می‌فهمه نگاه طرفش چطوریه . ببین کجا می‌برتت و باتوجه به درآمدش چقدر خرج می‌کنه ببین با خونوادش چطور حرف میزنه. ببین درباره چه موضوعاتی بیشتر حرف میزنه‌. ازبین اینا اولی و دومی که گفتم خیلی مهمه

ب نظر من و با توجه ب تجربه شخصی ۶ماه زمان‌میبره ی شناخت نسبی پیدا کنی ب طرف..چون سه ماه اولو ک معمولا فیبم بازی میکنن و تو رودروایسی هستن دو طرف سه ماه بعدی تازه مشخص میشه چند‌چندن با خودشون

همیشه ورق برنمیگرده ؛ گاهی اوقات کتاب بسته میشه ، دیگه ورقی نیست که برگرده .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هیچی معلوم نیست،به اینا ربطی نداره خدا برات بخواد و طرفتم عاقل و باشعور و با فهم باشه  زندگیت ...

خب پس طبق نظر شما ازدواج هندونه سر بستس باید ازدواج کنی خوب بود که هیچ نبودم طلاق

خب پس طبق نظر شما ازدواج هندونه سر بستس باید ازدواج کنی خوب بود که هیچ نبودم طلاق

من به هیچ وجههه طلاق رو دوس ندارم

ولی متاسفانه بله،اینجوریه

نمیدونم چرا اینجوریه مگه یه کم عاقل بودن و شعور داشتن خیلی خیلی سخته؟؟؟

من به هیچ وجههه طلاق رو دوس ندارم ولی متاسفانه بله،اینجوریه نمیدونم چرا اینجوریه مگه یه کم عاقل بو ...

بعضیا الکی دوس دارن زندگی رو سخت کنن ولی بخدا زندگی اینجوری نیست

مگه فهم و شعور نداریم؟چرا اینقد ایام رو به هم تلخ میکنیم؟

مشکلی هم باشه راه داره میشینیم و حل میکنیم

۶ماه تا یکسال 

دوستان هرکدوم کار تایپ،جزوه نویسی،تبدیل عکس و ویس به متن ،پاور،ورد،تحقیق،ارائه،مقاله ،آزمون نهاد ،حضور زدن کلاس ها ،کارای تخصصی پاور و ورد هم کاملا مسلطم بهم پیام بدید باقیمت و کیفیت عالی انجام میدم براتون    برای اینکه کار پیدا کنم صلوات بفرسید برام
2738