2737
2734

اول باید ثابت کنه که واقعا نیاز داره 

حاضرین 

خیلی تو فکرشم 

ازوقتی خوندم یه خانوم تو بارداری هوس موز کرده بود و پول نداشت دلم درد گرفته 

حاضرین کمک کنیم شده نفری ده هزار تومن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نی نی یار گفته ممنوعه و کاربریمون بسته میشه

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
2731

من حاضرم یکی هست دو ساله تایپک میزنع تاپیکاشو میخونم وضع خیلی بدی داره همه حرفاش هم با هم جوره و حسش میکنم به قولی حرفی که از دل میاد به دل میشینه چندماهه زیر نظر دارمش زیاد تاپیک میزنه استخاره گرفتم که اگه واقعا نیازمنده و راس میگه کمکش کنم خوب اومد.

اینم بگم درخواست کمک اصلا نکرده

ممنوعه چندبار نی نی یار مچ چند نفرو گرفته برای همین ممنوع شده

اخه چرا بدیش چیه وقتی واقعا نیازدارن خیلی دوست دارم این کارو کنیم خیلیا مشکلشون با مقدار کمی پول حل میشه ولی راهی ندارن

من حاضرم یکی هست دو ساله تایپک میزنع تاپیکاشو میخونم وضع خیلی بدی داره همه حرفاش هم با هم جوره و حسش ...

اگه همه دست به دست هم بدیم پولی زیاد از ما نمیره ولی حداقل مشکل یکی تا حدودی حل میشه عزیزم با من در ارتباط باش خواستی کمک کنی منم هستم

2738
اخه چرا بدیش چیه وقتی واقعا نیازدارن خیلی دوست دارم این کارو کنیم خیلیا مشکلشون با مقدار کمی پول حل ...

آره ولی خیلیا هم از احساسات کاربرا سوء‌استفاده کردن برای همین نمیشه اعتماد کرد 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
آره ولی خیلیا هم از احساسات کاربرا سوء‌استفاده کردن برای همین نمیشه اعتماد کرد 

اخه وقتی یکی گفته حاملم و پول موز ندارم همین ۵۰تومن میتونستیم بریزیم براش اصلا دروغ مهم نیته 

با شوهرم در میون گذاشتم گفت مطرح کن ببین بقیه چی میگن که فهمیدم ممنوعه😔

اگه همه دست به دست هم بدیم پولی زیاد از ما نمیره ولی حداقل مشکل یکی تا حدودی حل میشه عزیزم با من در ...

منم میخوام کمک کنم 

غم که ازحدبگذرد دل حس پیری میکند♡                     سن هرکس راغمش اندازه گیری میکند ♡
من حاضرم یکی هست دو ساله تایپک میزنع تاپیکاشو میخونم وضع خیلی بدی داره همه حرفاش هم با هم جوره و حسش ...

عزیزم بهتون درخواست دوستی میدم لطفا قبلش تو تایپیک قبلیم بخونید بعد بهتون پیام میدم

2706