2726

خانوم مشکل روانی داشته یه جورایی پارانوئید اقا هم درخواست طلاق داده بعد دختره هم با اینکه فقیرن مهرشو بخشیده میشه نظر بدین چرا اینکارو کرده چه دلیلی داشته تازه شوهرشم به برادر خانوم پول داده که خود خانوم درخواست طلاقو بده اما برادر خانوم پولو گذاشته تو جیب خودش انقدر مشکل دارن این خانواده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مناعت طبع دارن.هر فقیری که گدا نیست.خیلیا صورتشونو با سیلی سرخ میکنن ولی جلوی بفیه دست دراز نمیکنند.

اگه جلو بقیه دست دراز نمیکنن چرا به اقا میگن فلان قدر پول بده برا دادگاه بعد میزارن تو جیب خودشون 

احتمالا دارن دروغ میگن که زنه مشکل پارانوئد داشته و مرده طلاقش داده مطمئنم زنه خودش,خواسته طلاق بگیره که مهرشم بخشیده ببین چقد از زندگیش ناراضی بوده

♣️♣️درسته کینه خوب نیست ولی زشته یه بدیهای بدون جواب بمونه♣️♣️

به نظرم یه سری کارا ظلم به خود طرفه.مثل تو برنامه نفس ی خانومه پول نداشت شکم بچه هاشو سیر کنه بعد پولاشو جمع میکرد به بقیه کمک میکرد.به نظرم این کارا اصلا کار نیک نیست بیشتر ظلمه

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
احتمالا دارن دروغ میگن که زنه مشکل پارانوئد داشته و مرده طلاقش داده مطمئنم زنه خودش,خواسته طلاق بگیر ...

نه اقا دو ساله جدا شده بود خونشو جدا کرده بود خانومه مدام زنگ میزد که تورو خدا برگرد مثلا به شوهرش میگفته بیا خونه بابام زندگی کنیم اجاره بابامم تو بده

مناعت طبع دارن.هر فقیری که گدا نیست.خیلیا صورتشونو با سیلی سرخ میکنن ولی جلوی بفیه دست دراز نمیکنند.

چقد قشنگ جواب دادین 

مونده بودم چطوری بگم

میشه لطفا برای اینکه بتونم مادر یه بچه سالم باشم ایت الکرسی برام بخونین و من مدیونتون بشم؟💙                   ☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃
اگه جلو بقیه دست دراز نمیکنن چرا به اقا میگن فلان قدر پول بده برا دادگاه بعد میزارن تو جیب خودشون&nb ...

من فکر کردم گداشت تو جیب شوهره.شاید داداشه پولو گرفته واسه خودش که خواهرشو راضی به طلاق کنه

دختری از سادات هستم.بر دشمن مرتضی علی لعنت.ما بچه های مادر پهلو‌شکسته ایم.
نه اقا دو ساله جدا شده بود خونشو جدا کرده بود خانومه مدام زنگ میزد که تورو خدا برگرد مثلا به شوهرش م ...

بیچاره زنه 

گیر چه دیوی افتاده که با این حال که نیاز داره ولی مهرش رو بخشیده

بیچاره زنه  گیر چه دیوی افتاده که با این حال که نیاز داره ولی مهرش رو بخشیده

دختره گفته مهرمو میبخشم ولی چیزی از مشکلم نگو که از طرف دادگاه منو مشاوره بفرستن برام پرونده روانی درست بشه

به نظرم یه سری کارا ظلم به خود طرفه.مثل تو برنامه نفس ی خانومه پول نداشت شکم بچه هاشو سیر کنه بعد پو ...

چ اسکل بود

تمام راهی که برای تو با دلم رفته بودم را ،حال مجبورم با عقلم برگردم 💔🙂💔   قهرمان گاو بازی اونی نیست که با گاوا سرشاخ میشه اونیه که خوب جلوشون جا خالی میده
2706