2737
2734
عنوان

خانمایی ک زایمان طبیعی کردین

| مشاهده متن کامل بحث + 917 بازدید | 126 پست
عزیزدلم چی بگم....هیچ وقت این کار خدارو درک نکردم چرا باید بنده هاشو سختی بده.مگ نمیگه مهربان تر از ...

اره مهربونه همیشه به این فکر کن شاید یه درصد سرنوشتشون طوری بود ک یه جور دیگه خدا میبردشون اونوقت سقط الان راحت تر میشد برات یا رفتن اون شکلی ک خدا نصیب هیچکس نکنه حکمتش رو همیشه شکر کن و دامن همه منتظرا سبز بشه انشاالله

عزیزم عکس رنگی دادی؟ رحمت تک شاخ دوشاخ نیست؟

ن ندادم.ن فک نمیکنم دوشاخ باشه.

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره مهربونه همیشه به این فکر کن شاید یه درصد سرنوشتشون طوری بود ک یه جور دیگه خدا میبردشون اونوقت سق ...

اره خب....من دعا میکنم اگه هرکس قراره دامنش سبز شه و اینجوری عذاب شه اصلا حامله نشه.ولی حامله بشه و بچش بمونه براش.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزدلم چی بگم....هیچ وقت این کار خدارو درک نکردم چرا باید بنده هاشو سختی بده.مگ نمیگه مهربان تر از ...

دوستم ۶ماهگی سقط کرد بعدش معلوم شد ناهنجاری رحم داره تک شاخ بود فک‌کنم.شنیدم عمل کرده و الان پسر۲ساله داره‌.الکی و بدون دکتر دیگه باردار نشو.دوست دیگم بس ک بیخیاله الان زخم دهانه رحم گرفته.گرفتاری  رو گرفتاری‌.خیییلیی مواظب خودت باش از دکتر هم خسته نشو‌.تو یک گروه بارداری هستم بعد ۷سقط بالاخره این آخری موند الانم یکماهه بدنیا اومده.

خدایا شکرت بابت این تو دلی که بهم دادی
2728
😐😐😐😐😐ای بابا.دوس نداری سزارین میشدی؟

اصلاااااا من میترسم از سزارين خب بدون بی حسی زایمان کردم زیاد از من تجربه نگیر 20 سالمه ولی مثه. ننه بزرگا برا طبیعی سینه سپر میکنم اونم بدون بی حسی🤣🤣🤣🤣 ووی 

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗
الهی بگردم خدارو قسم میدم به بچه تو شکمم که مادر بشی من جای شما نیستم و درک نمیکنم امید وارم تمام سخ ...

قربونت بشم عزیزم ممنووونم ازت.مرسی از دلسوزیت گل .خدا بچتو سالم برسونه بغلت .

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ن ندادم.ن فک نمیکنم دوشاخ باشه.

فک‌نمیکنم ک نشد جواب

عکس رنگی نترس اصلا.حتی شاید بیهوشت کنن اگر بخوای.فایده نداره اینطوری باردار شدن.فقط خودتو آب میکنی

2738
دوستم ۶ماهگی سقط کرد بعدش معلوم شد ناهنجاری رحم داره تک شاخ بود فک‌کنم.شنیدم عمل کرده و الان پسر۲سال ...

عزیزم مرسی از امیدواری بهم میدی

ن دیگ بخام حامله بشم مراقبت میکنم....حتما یک دکتر خوب میرم.

ممنونم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😅😅😅😅منم از تو توالت درنمیومدم.ولی کاری بهم نداشتن چون ضربان قلب بچه رو نیاز نبود چک کنن.اخر سر ه ...

وای جدی ببخشید خندم گرفته انگار داری جیش میکنی اونجوری زاییدی دمت گرم خواهر شیر پدر نان مادر حلالت🤣🤣🤣 

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗
فک‌نمیکنم ک نشد جواب عکس رنگی نترس اصلا.حتی شاید بیهوشت کنن اگر بخوای.فایده نداره اینطوری باردار شد ...

اررره میدونمممم حتما میدم عکس رنگی ک مشخص بشه از چیه این بارداری ها

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قربونت بشم عزیزم ممنووونم ازت.مرسی از دلسوزیت گل .خدا بچتو سالم برسونه بغلت .

سلامت باشی عزیزم ممنون

وای جدی ببخشید خندم گرفته انگار داری جیش میکنی اونجوری زاییدی دمت گرم خواهر شیر پدر نان مادر حلالت🤣 ...

اخ خدا خیرت بده همونجوری زاییدم تازه یهو دردم گرف رو دوپا ک بودم یکباره پاشدم بچه از هوا اومد پایین بین زمین و اسمون نجاتش دادن گرفتنش😅😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم مرسی از امیدواری بهم میدی ن دیگ بخام حامله بشم مراقبت میکنم....حتما یک دکتر خوب میرم. ممنونم

حتما حتما قبلش باید کامل چکاب بشی

اینقدر حاملگی ها عجیب غریب و پرخطر شده

خود من هفته ۳۲ ب لکه بینی افتادم.هرکی میبینم استراحت مطلقه.تو همین گروهه دونفر بعد ۸-۹سال بچه دار شدن.دیگه فقط هزینه کن.طول سرویکس و اینا روهم تو بارداری مدام چک کن.سابقه شده سرکلاژ کن.انشالله خدا یک بچه با پاقدم خییلیییی خوب بهت بده

وای جدی ببخشید خندم گرفته انگار داری جیش میکنی اونجوری زاییدی دمت گرم خواهر شیر پدر نان مادر حلالت🤣 ...

راستی زایین چطوری راحت تره؟ رو خود تخت زایمان؟

2706